Akademia Pana Kleksa na pierwszym zwiastunie! Na taki powrót czekaliśmy?

2022-12-07 10:02 Leon Pietrzak
Akademia Pana Kleks 2023
Autor: YouTube.com/Kleks Academy

Akademia Pana Kleksa powraca. Pierwsze informacje o nowej wersji klasycznej bajki Brzechwy pojawiły się jeszcze w połowie 2022 roku. Teraz opublikowano pierwszy zwiastun i wstępną datę premiery. Jak wypada Tomasz Kot w nowej roli? W zapowiedzi nie zabrakło Piotra Fronczewskiego!

Akademia Pana Kleksa powraca na wielkie ekrany w odświeżonej i uwspółcześnionej wersji. Patrząc na pierwszą zapowiedź, śmiało można powiedzieć, że nie będzie to produkcja skierowana tylko do najmłodszych, ale również starsi widzowie znajdą coś dla siebie - szczególnie ci, którzy wciąż pamiętają kultową ekranizację z lat 80. Pierwszą zmianą jaką zobaczymy w tytule Macieja Kawulskiego to główny bohater, a właściwie bohaterka, Ada Niezgódka. Co jeszcze przyniesie nowy Kleks? Sprawdźcie pierwszy zwiastun i wspólnie z Piotrem Fronczewskim wejdźcie do świata baśni.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Co robi dziś Adaś Niezgódka z Akademii Pana Kleksa? Filmowy profesor byłby dumny!

Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3

O czym będzie nowa Akademia Pana Kleksa?

Film przedstawi historię pozornie zwykłej dziewczynki, Ady Niezgódki, która trafi do tytułowej Akademii, żeby poznać świat bajek, wyobraźni i kreatywności. Przy pomocy wybitnego i szalonego pedagoga profesora Ambrożego Kleksa rozwija swoje niesamowite umiejętności, a także wpada na ślad, który pomoże jej rozwikłać największą rodzinną tajemnicę.

Akademia Pana Kleksa - DATA PREMIERY, ZWIASTUN, OBSADA

W obsadzie nowej Akademii Pana Kleksa znajdą się, m.in. Tomasz Kot, Antonina Litwiniak i Piotr Fronczewski. Całość została wyreżyserowana przez Macieja Kawulskiego ("Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa", "Jak pokochałam gangstera", "Underdog"). Premiera filmu została zaplanowana na koniec 2023 roku. Według twórców tytuł ma zadebiutować na wielkim ekranie w Święta Bożego Narodzenia. Poniżej udostępniamy zwiastun, który spotkał się w większości z pozytywnymi recenzjami.

Sonda
Obejrzysz nową "Akademię Pana Kleksa"?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE