Akacjowa 38, odcinek 56: STRESZCZENIE. Ritę dopadają wyrzuty sumienia. Pożałuje tego, co spotkało Manuelę?

i

Autor: RTVE Series Akacjowa 38, odcinek 56: STRESZCZENIE. Ritę dopadają wyrzuty sumienia. Pożałuje tego, co spotkało Manuelę?

Streszczenia seriali

Akacjowa 38, odcinek 56: Ritę dopadają wyrzuty sumienia. Pożałuje tego, co spotkało Manuelę?

2023-03-24 0:58

„Akacjowa 38” to popularny hiszpański serial, który niedawno zadebiutował na antenie Telewizji Polskiej i podbił serca widzów. Co czeka bohaterów w 56. odcinku?

„Akacjowa 38” powraca z kolejną porcją dramatów. Po tragicznym samobójstwie z poprzednich odcinków, bohaterów czekają kolejne problemy. Czy Rita poradzi sobie z dręczącym ją sumieniem? Prezentujemy streszczenie 56. odcinka popularnego serialu.

CZYTAJ TAKŻE: „Przysięga” – Gulperi zostawi Emira i wyjedzie?! TO się wydarzy w ostatnich odcinkach

Akacjowa 38, odcinek 56 – STRESZCZENIE szczegółowe

Streszczenie 56. odcinka „Akacjowej 38” prezentuje się następująco: Ritą targają wyrzuty sumienia z powodu dziecka Manueli. German i Manuela będą udawać, że nie wiedzą o grze Cayetany. Chcą próbować odnaleźć Saura. Claudio przynosi wspaniałe zaproszenia na ślub i postanawia zafundować całej rodzinie nowe stroje na tę ceremonię. Suknię ślubną uszyje zakład krawiecki Susany i Leonarda. Felipe traci ważnych klientów. Zdaje sobie sprawę, że ktoś w środowisku sądowym robi mu złą opinię.

Akacjowa 38, odcinek 56 – kiedy i gdzie oglądać?

56. odcinek „Akacjowej 38” zostanie wyemitowany w poniedziałek 27 marca 2023 roku, o godzinie 18:45, na antenie TVP2. Powtórkę obejrzycie następnego dnia o godz. 13:15.

Akacjowa 38 – ile odcinków liczy serial i kiedy premiera finału?

Jeśli pokochaliście „Akacjową 38”, mamy dobre wieści – produkcja liczy łącznie aż 1483 odcinki, zatem finału zbyt prędko nie zobaczymy.

Sonda
Kto jest Twoim ulubionym bohaterem serialu "Akacjowa 38"?
OSCARY 2023 to chyba jakiś żart! Co się wydarzyło na gali filmowej? | To Się Kręci #11
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE