Akacjowa 38

i

Autor: Materiały TVP

STRESZCZENIE

Akacjowa 38, odcinek 399 - streszczenie. Clemente grozi Ramonowi! Nie pozwala wycofać się z biznesu i chce pieniędzy

2024-05-24 11:31

Streszczenie 399. odcinka "Akacjowa 38" pokazuje czego tym razem spodziewać się w serialu. Wielu widzów szuka opisów nadchodzących epizodów w internecie, więc postanowiliśmy sprawdzić, co dokładnie wydarzy się u bohaterów hiszpańskiej telenoweli w TVP. Wszystkie szczegóły na ten temat prezentujemy poniżej!

Akacjowa 38 to ciągle jeden z największych hitów i najpopularniejszych seriali w ramówce TVP. Tytuł cieszy się niesłabnącą popularnością, więc to nie powinno dziwić, że wielu widzów poszukuje w internecie informacji na temat nadchodzących odcinków. Epizody potrafią zakończyć się w niezwykle nieoczekiwanych momentach, więc streszczenie może okazać się bardzo pomocne i przybliżyć chociaż w niewielkiej kwestii to, co wydarzy się później. Jak będzie w przypadku 399. odcinka? Szykuje się sporo szalonych zwrotów akcji!

Najlepsze tureckie filmy. TOP 5 produkcji znad Bosforu

Akacjowa 38 odcinek 399 - streszczenie odcinka

Cayetana z własnej inicjatywy zabiera Teresę do pensjonatu w górach, gdzie odbywa z nią poważną rozmowę o Maurze i kłamstwach, jakie między nimi padły, ale proponuje jej dalszą przyjaźń i współpracę. Skonfundowana Teresa godzi się na to. Tymczasem Mauro rozmawia z sekretarzem Oliwą, ale przesłuchanie przerywa mu ksiądz informacją, że Humildad próbowała popełnić samobójstwo. Clemente nie pozwala Ramonowi wycofać się z biznesu. Grozi mu i żąda dla siebie 90% jego zysków.

Akacjowa 38 odcinek 399 - kiedy i gdzie oglądać?

Odcinek 399 zostanie pokazany 12 czerwca 2024 r. o godzinie 18:45. Warto również dodać, że serial "Akacjowa 38" emitowany jest na antenie TVP2. Jeżeli przegapiliście któryś z odcinków lub będziecie chcieli przypomnieć sobie co się działo poprzednio w serialu, to Telewizja Polska przygotowała powtórki na swojej stronie TVP VOD.