Akacjowa 38

i

Autor: Materiały TVP

STRESZCZENIE

Akacjowa 38, odcinek 398 - streszczenie. Zszokowana Susana, przerażony Ramon i wyciąganie informacji

2024-05-24 12:20

Streszczenie 398. odcinka "Akacjowa 38" pokazuje czego tym razem spodziewać się w serialu. Wielu widzów szuka opisów nadchodzących epizodów w internecie, więc postanowiliśmy sprawdzić, co dokładnie wydarzy się u bohaterów hiszpańskiej telenoweli w TVP. Wszystkie szczegóły na ten temat prezentujemy poniżej!

Akacjowa 38 to ciągle jeden z największych hitów i najpopularniejszych seriali w ramówce TVP. Tytuł cieszy się niesłabnącą popularnością, więc to nie powinno dziwić, że wielu widzów poszukuje w internecie informacji na temat nadchodzących odcinków. Epizody potrafią zakończyć się w niezwykle nieoczekiwanych momentach, więc streszczenie może okazać się bardzo pomocne i przybliżyć chociaż w niewielkiej kwestii to, co wydarzy się później. Jak będzie w przypadku 398. odcinka? Szykuje się sporo szalonych zwrotów akcji!

Najpopularniejsze tureckie seriale ostatnich lat

Akacjowa 38 odcinek 398 - streszczenie odcinka

Mauro i Teresa chcą sprawić, by Cayetana wyjechała z miasta, by wtedy przycisnąć Oliwę do muru. Susana jest zszokowana tym, że Juliana i Leandro zamierzają ogłosić, iż Victor jest ich synem. Teresa w ostrych słowach odmawia Humildad asystowania jej na jej ślubie. Cayetana nakazuje Mauro, by dał Teresie spokój - w przeciwnym razie porozmawia z Humildad. Gines informuje Ramona, iż zamierza wyjechać ze strachu przed Clemente. Trini prosi Felipe, by wyciągnął od Ramona informacje, w co takiego się wplątał. Rosina zaczyna unikać towarzystwa smutnych wdów.

Akacjowa 38 odcinek 398 - kiedy i gdzie oglądać?

Odcinek 398 zostanie pokazany 11 czerwca 2024 r. o godzinie 18:45. Warto również dodać, że serial "Akacjowa 38" emitowany jest na antenie TVP2. Jeżeli przegapiliście któryś z odcinków lub będziecie chcieli przypomnieć sobie co się działo poprzednio w serialu, to Telewizja Polska przygotowała powtórki na swojej stronie TVP VOD.