Akacjowa 38

i

Autor: Materiały TVP

STRESZCZENIE

Akacjowa 38, odcinek 366 - streszczenie. Servando wpada na ważny trop!

2024-04-15 13:04

Streszczenie 366. odcinka "Akacjowa 38" pokazuje czego tym razem spodziewać się w serialu. Wielu widzów szuka opisów nadchodzących epizodów w internecie, więc postanowiliśmy sprawdzić, co dokładnie wydazy się u bohaterów hiszpańskiej telenoweli w TVP. Wszystkie szczegóły na ten temat prezentujemy poniżej!

Akacjowa 38 to ciągle jeden z największych hitów i najpopularniejszych seriali w ramówce TVP. Tytuł cieszy się niesłabnącą popularnością, więc to nie powinno dziwić, że wielu widzów poszukuje w internecie informacji na temat nadchodzących odcinków. Epizody potrafią zakończyć się w niezwykle nieoczekiwanych momentach, więc streszczenie może okazać się bardzo pomocne i przybliżyć chociaż w niewielkiej kwestii to, co wydarzy się później. Jak będzie w przypadku 366. odcinka? Szykuje się sporo szalonych zwrotów akcji!

Tureckie seriale to nie tylko telenowele. 5 świetnych produkcji znad Bosforu.

Akacjowa 38 odcinek 366 - streszczenie odcinka

Maria Luisa zwierza się Trini z tego, co usłyszała od Victora. Trini postanawia pomóc chłopakowi, który jest obrażony na matkę. Casilda wciąż źle się czuje w nowym miejscu. Nie może znaleźć pracy. Pablo martwi się o żonę i teściową, których nie ma już dość długo. Nie wie, że kobiety odkrywają coś niezwykłego na terenach, które zostawił don Maximiliano. Servando odkrywa, kto zabrał figurkę Matki Boskiej.

Akacjowa 38 odcinek 366 - kiedy i gdzie oglądać?

Odcinek 366. zostanie pokazany 27 kwietnia 2024 r. o godzinie 18:45. Warto również dodać, że serial "Akacjowa 38" emitowany jest na antenie TVP2. Jeżeli przegapiliście któryś z odcinków lub będziecie chcieli przypomnieć sobie co się działo poprzednio w serialu, to Telewizja Polska przygotowała powtórki na swojej stronie TVP VOD.

Listen on Spreaker.