Akacjowa 38

i

Autor: Materiały TVP Akacjowa 38 - streszczenie odcinków

STRESZCZENIE

Akacjowa 38, odcinek 204 - streszczenie. Szokujące wyznanie Leonor i pamiętliwa Trini

2023-09-27 17:42

Streszczenie 204. odcinka "Akacjowa 38" pokazuje czego tym razem spodziewać się w serialu. Wielu widzów szuka opisów nadchodzących epizodów w internecie, więc postanowiliśmy sprawdzić, co dokładnie wydarzy się u bohaterów hiszpańskiej telenoweli w TVP. Wszystkie szczegóły na ten temat prezentujemy poniżej!

Akacjowa 38 to ciągle jeden z największych hitów i najpopularniejszych seriali w ramówce TVP. Tytuł cieszy się niesłabnącą popularnością, więc to nie powinno dziwić, że wielu widzów poszukuje w internecie informacji na temat nadchodzących odcinków. Epizody potrafią zakończyć się w niezwykle nieoczekiwanych momentach, więc streszczenie może okazać się bardzo pomocne i przybliżyć chociaż w niewielkiej kwestii to, co wydarzy się później. Jak będzie w przypadku 204. odcinka? Szykuje się sporo szalonych zwrotów akcji!

Jak nakręcono BARBIE? Kulisy i ciekawostki z filmu | To Się Kręci #20

Akacjowa 38 odcinek 204 - streszczenie odcinka

Casilda organizuje don Germanowi i Manueli spotkanie o północy. Leonor wyznaje dziennikarzom, że to ona napisała "Rozdroże" pod pseudonimem Leopoldo Safo. Servando zabiega o zainstalowanie telefonu na portierni. Rosina wyznaje mężowi, że Ursuli nie było w domu, w południe, w dniu, w którym Cayetana została pobita. Postanawiają to przemilczeć. Trini przypomina sobie, że przez uchylone drzwi widziała Cayetanę spacerującą w domu po tym, jak don German już wyszedł.

Akacjowa 38 odcinek 204 - kiedy i gdzie oglądać?

Odcinek 204. zostanie pokazany 14 października 2023 r. o godzinie 18:45. Warto również dodać, że serial "Akacjowa 38" emitowany jest na antenie TVP2. Jeżeli przegapiliście któryś z odcinków lub będziecie chcieli przypomnieć sobie co się działo poprzednio w serialu, to Telewizja Polska przygotowała powtórki na swojej stronie TVP VOD.