"Akacjowa 38", odc. 708 - streszczenie. Trini broni Antonita, ale Ramon nie może wybaczyć synowi

2025-08-28 12:53

"Akacjowa 38" to popularna hiszpańska telenowela, którą można oglądać na antenie TVP1. Fabuła serialu skupia się na codziennym życiu mieszkańców pensjonatu przy ulicy Akacjowej w Madrycie — miejscu, gdzie nie brakuje emocji, tajemnic i zaskakujących zwrotów akcji. Co wydarzy się w 708. odcinku, zaplanowanym na piątek, 19 września 2025?

Akacjowa 38 - Trini

i

Autor: Screen/vod.tvp.pl/ Materiały prasowe Streszczenia serialu "Akacjowa 38"

"Akacjowa 38", odcinek 708 - streszczenie szczegółowe

Fabiana ma urodziny. Myśli, że nikt o nich nie pamięta. Celia nie wie, jak to się stało, że udzieliła skandalizującego wywiadu i pozowała w negliżu do fotografii. Ursula rozpowiada, że to hańba dla całej dzielnicy. Trini broni Antonita, ale Ramon nie może wybaczyć synowi, że splamił honor rodziny. Okazuje się, że w ciastkarni Victora przyjaciele Fabiany urządzili jej wystawne urodziny.

"Akacjowa 38" - o czym jest serial?

Poznajemy losy Carmen – młodej ciężarnej kobiety żyjącej pod jednym dachem z przemocowym mężem. Gdy pewnego wieczora mężczyzna wraca pijany do domu i usiłuje zgwałcić żonę, ta w akcie samoobrony uderza go twardym narzędziem w głowę. Przekonana, że go zabiła, zabiera kilka kosztowności i wraz z matką zakopuje ciało w lesie, a następnie ucieka w siną dal. W trakcie ucieczki rodzi córeczkę, której nadaje imię Inocencia.

ZOBACZ TAKŻE: "Akacjowa 38". Czy Adela i Simón będą razem? Wątek zakończy się w szokujący sposób!

Sara Miquel gra Cayetanę w serialu Akacjowa 38. Na co dzień jest nie do poznania!

By chronić dziecko, zostawia je w przyklasztornym przytułku obiecując, że kiedyś po nie wróci. Sama wraz z matką udaje się do miasteczka, w którym mieszka jej brat, jednak po drodze stan jej zdrowia znacząco się pogarsza. Ratuje ją lekarz, który szybko zaczyna się nią interesować. Następnie Carmen i matka zmieniają tożsamość – od tej pory główna bohaterka nosi imię Manuela – i zatrudniają się jako pokojówki w budynku przy tytułowej Akacjowej 38.

"Akacjowa 38" - obsada

W serialu "Akacjowa 38" występują między innymi:

  • Gonzalo Trujillo - Mauro San Emeterio
  • Alejandra Meco - Teresa Sierra
  • Sara Miquel - Cayetana Sotelo-Ruz
  • Javi Chou - Martín Enraje
  • Mónica Portillo - Humildad Varela
  • Rebeca Alemañy - Dolores "Lolita" Casado
  • Sandra Marchena - Rosa María "Rosina" Rubio
  • Juanma Navas - Ramón Palacios Jarabo
  • Marc Parejo - Felipe Álvarez-Hermoso
  • Inma Pérez-Quirós - Fabiana Aguado
  • Montse Alcoverro - Úrsula Dicenta Koval
  • Inés Aldea - Celia Verdejo Pedró
  • Ana del Rey - Trinidad "Trini" Crespo Molero
  • Alba Brunet - Leonor Hidalgo Rubio
  • Laura Rozalén - Elvira Valverde
  • Jordi Coll - Simón Gayarre Ruiz
  • Rubén de Eguía - Diego Alday Roncero
  • Elena González - Blanca Dicenta Koval