Akacjowa 38

i

Autor: YouTube.com/RTVE Series (screen) Akacjowa 38 - co wydarzy się w kolejnym odcinku?

Hiszpańska telenowela

Akacjowa 38 odc. 402 streszczenie. Ramon postanawia wyjechać z żoną i córką do Ameryki

2024-06-21 14:49

Akacjowa 38 - w najnowszych odcinkach hiszpańskiej wiele fascynujących intryg i zwrotów akcji, które przyciągną przed telewizory tysiące fanów! Wiemy, co wydarzy się w kolejnym tygodniu 17-22 czerwca 2024? Już teraz sprawdź, jak potoczą się dalsze losy bohaterów, czytając szczegółowe streszczenia.

Akacjowa 38 - o czym jest serial? Ciężarna Carmen, żyje w związku, w którym doświadcza przemocy. Kiedy jej mąż, będąc pod wpływem alkoholu próbuje ją zgwałcić, kobieta zabija go, a ciało zakopuje w lesie. W drodze powrotnej rodzi córkę i zostawia ją w pobliskim klasztorze, obiecując sobie, że kiedyś po nią wróci. Kobieta zmienia tożsamość i od tej pory, już jako Manuela, zatrudnia się w charakterze pokojówki, przy ulicy Akacjowej 38. Towarzyszy jej matka. Akcja serialu osadzona jest w latach 1899-1920 - tuż po wojnie hiszpańsko-amerykańskiej.

Akacjowa 38 - kiedy i gdzie oglądać serial?

UWAGA! W dniach 17-22 czerwca 2024 zmiany w ramówce.

Serial Akacjowa 38 można oglądać od poniedziałku do soboty o godz. 18:45 na antenie TVP2. Emisja odcinków najnowszego i jedynego w tym tygodniu odcinka - 402 - odbędzie się w piątek 21 czerwca 2024, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Akacjowa 38 - co się dzieje w serialu? Rozwiąż QUIZ i sprawdź jak dobrze znasz serial

To najdłuższe filmy na świecie! Obejrzysz je wszystkie? | To Się Kręci

Akacjowa 38 - streszczenie odcinka 402 - piątek 21 czerwca 2024

Cayetana zapowiada Fabianie, że musi się pozbyć sekretarza Olivy, który wymknął się spod kontroli. Ramon postanawia wyjechać z żoną i córką do Ameryki. Maria Luisa martwi się, że zostawi Felipe. Leonor prosi Cayetanę, by dostarczyła królowej list z prośbą o łaskę dla Martina. W zamian obiecuje, że opublikuje laurkę o fundacji Cayetany. Servando chce zarobić udzielając wywiadu o swojej żonie.

Monica Portillo - aktorka, która gra Humildad w serialu "Akacjowa 38":

Listen on Spreaker.