Akacjowa 38

i

Autor: Materiały TVP Akacjowa 38 - streszczenie odcinków

Serial

Akacjowa 38, odc. 333 - streszczenie. Martin odmawia podłożenia bomby w dzielnicy

2024-03-17 12:31

Akacjowa 38 to serial, który można oglądać na antenie TVP2. Widzowie śledzą losy bohaterów hiszpańskiej telenoweli, której akcja skupiona jest na pensjonacie przy ulicy Akacjowej w Madrycie. Przed nami nowy odcinek. Co wydarzy się w epizodzie 333, który zostanie wyemitowany w poniedziałek 18 marca? Sprawdź streszczenie.

Akacjowa 38, odcinek 333 - streszczenie. Maximiliano zostaje drużbą Ramona. Trini postanawia urządzić bankiet przedślubny tylko w damskim gronie i bez prezentów, co oburza Susanę. Ursula naciska na Fabianę, by przyznała, co ją łączy z Cayetaną. Leandro przekonuje Julianę, że sam zaprojektuje i uszyje dla niej suknię na ślub Trini. Servando dostaje od don Ramona reprymendę za to, że nie wpuścił do domu montera dzwonków. Martin odmawia podłożenia w dzielnicy bomby, która ma zabić członka rządu. Maximiliano dostaje wezwanie do Ministerstwa Zdrowia.

Jak dobrze znasz serial Akacjowa 38? Rozwiąż QUIZ, aby sprawdzić swoją wiedzę

Akacjowa 38 - o czym jest serial?

Poznajemy losy Carmen – młodej ciężarnej kobiety żyjącej pod jednym dachem z przemocowym mężem. Gdy pewnego wieczora mężczyzna wraca pijany do domu i usiłuje zgwałcić żonę, ta w akcie samoobrony uderza go twardym narzędziem w głowę. Przekonana, że go zabiła, zabiera kilka kosztowności i wraz z matką zakopuje ciało w lesie, a następnie ucieka w siną dal. W trakcie ucieczki rodzi córeczkę, której nadaje imię Inocensja (po polsku Niewinność).

Sara Miquel gra Cayetanę w serialu Akacjowa 38. Na co dzień jest nie do poznania!

By chronić dziecko, zostawia je w przyklasztornym przytułku obiecując, że kiedyś po nie wróci. Sama wraz z matką udaje się do miasteczka, w którym mieszka jej brat, jednak po drodze stan jej zdrowia znacząco się pogarsza. Ratuje ją lekarz, który szybko zaczyna się nią interesować. Następnie Carmen i matka zmieniają tożsamość – od tej pory główna bohaterka nosi imię Manuela – i zatrudniają się jako pokojówki w budynku przy tytułowej Akacjowej 38.

Akacjowa 38 - obsada

  • María Blanco jako Carmen/Manuela
  • David Venancio Muro jako Servando Gallo
  • Sandra Marchena jako Rosina Rubio
  • Inma Pérez-Quirós jako Fabiana
  • Juanma Navas jako Ramón Palacios
  • Jorge Pobes jako Liberto
  • Marc Parejo jako Felipe Álvarez-Hermoso
  • Amparo Fernández jako Susana de Séler
  • Marita Zafra jako Casilda Escolano
  • Rebeca Alemany jako Lolita