Akacjowa 38

i

Autor: Materiały TVP

Akacjowa 38 odc. 29, 30 streszczenie. Trini grozi Ernesto, że wyda go żandarmom

2023-02-15 8:58

Akacjowa 38 - streszczenie na cały tydzień. W najnowszych odcinkach hiszpańskiej telenoweli będziemy świadkami wydarzeń, które zmienią losy bohaterów. Wiemy, co wydarzy się w odcinkach 29, 30, które zostaną wyemitowane w dniach 16-17 lutego 2023. Zobacz, co czeka Carmen i jej bliskich, którzy skrywają straszną tajemnicę.

Akacjowa 38 - o czym jest serial? Ciężarna Carmen, żyje w przemocowym związku. Kiedy jej mąż, będąc pod wpływem alkoholu próbuje ją zgwałcić, ta zabija go, a jego ciało zakopuje w lesie. W drodze powrotnej rodzi dziecko i zostawia je pod w pobliskim klasztornym przytułku, obiecując sobie, że kiedyś wróci po córkę. Kobieta zmienia tożsamość i od tej pory, już jako Manuela zatrudnia się jako pokojówka przy ulicy Akacjowej 38. Towarzyszy jej matka. Akcja serialu osadzona jest w latach 1899 - 1920 - tuż po wojnie hiszpańsko-amerykańskiej.

Akacjowa 38 - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial Akacjowa 38 można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 18:45 na antenie TVP2. Emisja odcinków 29, 30 odbędzie się w dniach od 16 do 17 lutego 2023, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

STRESZCZENIA najnowszych odcinków dostępne są poniżej!

Akacjowa 38 - streszczenie odcinka 29 - czwartek 16 lutego 2023

Justo odzyskuje przytomność i jest pod opieką Germana. Powoli wraca mu pamięć. Rodzice Claudia i Leonor ustalają, że ich dzieci się pobiorą, na co oni skwapliwie przystają. Manuela nie odnajduje w przytułku córki. Prawdopodobnie jest pod tymczasową opieką rodziny Vizcainów. Rita przekupuje służącą w przytułku. Ta zdradza jej, że Manuela ma córkę, a Rita natychmiast donosi o tym Cayetanie.

Akacjowa 38 - streszczenie odcinka 30 - piątek 17 lutego 2023

Trini nie chce, by Ernesto skrzywdził Marię Luisę i grozi mu, iż wyda go żandarmom, choć sama się tym pogrąży. Okazuje się, że Celia nie jest chora, lecz w ciąży. W przytułku przekupiona przez Ritę służąca zatrzymuje rankiem Manuelę pod pretekstem tego, że podwiezie ją woźnica.

Sonda
Która telenowela podoba ci się bardziej?
Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE