Akacjowa 38

i

Autor: Materiały TVP

Akacjowa 38 odc. 26, 27, 28, 29, 30 streszczenie. Rita dowiaduje się, że Manuela ma córkę

2023-02-09 9:54

Akacjowa 38 - streszczenie na cały tydzień. W najnowszych odcinkach hiszpańskiej telenoweli będziemy świadkami wydarzeń, które zmienią losy bohaterów. Wiemy, co wydarzy się w odcinkach 26, 27, 28, 29, 30, które zostaną wyemitowane w dniach 13-17 lutego 2023. Zobacz, co czeka Carmen i jej bliskich, którzy skrywają straszną tajemnicę.

Akacjowa 38 - o czym jest serial? Ciężarna Carmen, żyje w przemocowym związku. Kiedy jej mąż, będąc pod wpływem alkoholu próbuje ją zgwałcić, ta zabija go, a jego ciało zakopuje w lesie. W drodze powrotnej rodzi dziecko i zostawia je pod w pobliskim klasztornym przytułku, obiecując sobie, że kiedyś wróci po córkę. Kobieta zmienia tożsamość i od tej pory, już jako Manuela zatrudnia się jako pokojówka przy ulicy Akacjowej 38. Towarzyszy jej matka. Akcja serialu osadzona jest w latach 1899 - 1920 - tuż po wojnie hiszpańsko-amerykańskiej.

Akacjowa 38 - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial Akacjowa 38 można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 18:45 na antenie TVP2. Emisja odcinków 26, 27, 28, 29, 30 odbędzie się w dniach od 13 do 17 lutego 2023, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

STRESZCZENIA najnowszych odcinków dostępne są poniżej!

Akacjowa 38 - streszczenie odcinka 26 - poniedziałek 13 lutego 2023

Felipe organizuje dla Justa i innych panów wieczór karciany oraz panie do towarzystwa. Victor udostępnia im w tym celu kawiarnię swojej matki, ale bez jej wiedzy. Cayetana namawia Ritę, by poderwała Pabla i dowiedziała się od niego jak najwięcej o Manueli, obiecując jej za to sowite wynagrodzenie.

Akacjowa 38 - streszczenie odcinka 27 - wtorek 14 lutego 2023

Leandro i Juliana rozprawiają o drukowanej w gazecie powieści "Na rozdrożu". Obecna w kawiarni Leonor przysłuchuje się ich rozmowie. Manuela próbuje dowiedzieć się, gdzie siostry zakonne wywiozły dzieci z klasztoru. Celia ćwiczy grę na pianinie. Carlota widzi całujących się Germana i Manuelę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ile odcinków liczy Akacjowa 38? Koniec serialu dopiero w 2024!

Akacjowa 38 - streszczenie odcinka 28 - środa 15 lutego 2023

Claudio uwodzi Leonor, czego świadkiem jest Pablo. Potem Pablo słyszy fragment powieści Leonor, z którego wynika, że kocha tylko jego. Rita kokietuje Pabla, ale on ją odtrąca. Ernesto uwodzi z kolei Marię Luisę, co spotka się ze sprzeciwem Trini. Państwo Castao decydują się wydać syna za Leonor.

Akacjowa 38 - streszczenie odcinka 29 - czwartek 16 lutego 2023

Justo odzyskuje przytomność i jest pod opieką Germana. Powoli wraca mu pamięć. Rodzice Claudia i Leonor ustalają, że ich dzieci się pobiorą, na co oni skwapliwie przystają. Manuela nie odnajduje w przytułku córki. Prawdopodobnie jest pod tymczasową opieką rodziny Vizcainów. Rita przekupuje służącą w przytułku. Ta zdradza jej, że Manuela ma córkę, a Rita natychmiast donosi o tym Cayetanie.

Akacjowa 38 - streszczenie odcinka 30 - piątek 17 lutego 2023

Trini nie chce, by Ernesto skrzywdził Marię Luisę i grozi mu, iż wyda go żandarmom, choć sama się tym pogrąży. Okazuje się, że Celia nie jest chora, lecz w ciąży. W przytułku przekupiona przez Ritę służąca zatrzymuje rankiem Manuelę pod pretekstem tego, że podwiezie ją woźnica.

Sonda
Lubisz oglądać seriale tego typu?
DOM Z PAPIERU ZA KULISAMI, KOREAŃSKIE MASKI I SERIAL O BERLINIE | To Się Kręci #9
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE