Akacjowa 38: Manuela spróbuje popełnić samobójstwo! Nowe odcinki przyniosą sporo dramatów

i

Autor: Screenshot Youtube/ RTVE Series Akacjowa 38: Manuela spróbuje popełnić samobójstwo! Nowe odcinki przyniosą sporo dramatów

„Akacjowa 38”: Manuela spróbuje popełnić samobójstwo! Nowe odcinki przyniosą sporo dramatów

2023-02-17 16:06

„Akacjowa 38” nie zwalnia tempa i w kolejnych odcinkach czeka nas sporo emocji. Manuela wpadnie w rozpacz, a Ritę zaczną męczyć wyrzuty sumienia. Co dokładnie się wydarzy?

„Akacjowa 38” to hiszpański serial, który szturmem podbił serca Polaków. Poruszająca opowieść o Manueli ma już wielu fanów, którzy codziennie przeżywają jej kolejne wzloty i upadki. Co zobaczymy w nadchodzących odcinkach?

Akacjowa 38: Manuela targnie się na swoje życie!

W nadchodzących odcinkach „Akacjowej 38”, które zostaną wyemitowane w dniach 20-24 lutego 2023, Manuela zupełnie się załamie. Nie będzie potrafiła pogodzić się ze śmiercią córki i… przestanie dawać znaki życia. Wróci do domu, ale nie odezwie się do nikogo i Cayetana zacznie się wściekać. Dziewczyna zdecyduje się w końcu na ostateczny, desperacki krok, ale na szczęście nie zakończy swojego życia. Później odbędzie poruszającą rozmowę z Pablem, w której wyjaśni mu, czemu chciała popełnić samobójstwo.

W tym czasie Rita zacznie mieć wyrzuty sumienia. Nie będzie potrafiła żyć z tym, co zrobiła Manueli. Pabla też czekają trudne chwile – Rosina przekona Susanę, by zwolniła go z pracy.

Akacjowa 38 – gdzie i kiedy oglądać?

Dla miłośników „Akacjowej 38” mamy dobre wieści – serial liczy aż 1483 odcinki, więc szybko nie zniknie z ekranów naszych telewizorów. Nowe odcinki ukazują się od poniedziałku do piątku, o godzinie 18:45, na antenie TVP2. Dostępna jest też transmisja online za pośrednictwem platformy WP Pilot, zaś powtórki telewizyjne emitowane są następnego dnia o godzinie 13:15.

Sonda
Interesują cię dalsze losy Manueli z serialu "Akacjowa 38"?
Najlepsze adaptacje Harlana Cobena na Netflix | To Się Kręci #5