Akacjowa 38 i Zakazany owoc

i

Autor: TVP VOD

Seriale

"Akacjowa 38" i "Zakazany owoc" znikają z Dwójki! Będzie przerwa w emisji serialu

2024-06-12 16:45

"Akacjowa 38" i "Zakazany owoc" to ulubione codzienne seriale widzów Dwójki. Fani są przyzwyczajeni, że w każde popołudnie mogą zasiąść przed telewizory, aby śledzić losy ulubionych bohaterów. Wkrótce się to jednak zmieni! Telewizja Polska wprowadza poważną zmianę w ramówce, która wpłynie na emisję wspomnianych telenowel. O co chodzi?

"Akacjowa 38" i "Zakazany owoc" to jedne z zagranicznych produkcji, które cieszą się popularnością wśród polskiej publiczności. Od dekad telenowele mają w naszym kraju duże grono odbiorców. Dużo osób lubi seriale, które mogą oglądać codziennie. Stają się one częścią ich rutyny. Dodatkowo każdego dnia mają nową dawkę rozrywki. Tureckie i hiszpańskie seriale wywołują największe zainteresowanie. Emituje je między innymi Dwójka. Aktualnie na drugim kanale TVP możemy oglądać właśnie "Akacjową 38" i "Zakazany owoc". Ich emisja zostanie jednak przerwana. 14 czerwca 2024 to ostatni dzień, kiedy odcinki będą pokazywane według dotychczasowego harmonogramu. Potem seriale znikną na jakiś czas, a następnie będą emitowane nieregularnie. Wyjaśniamy szczegóły.

Sara Miquel gra Cayetanę w serialu Akacjowa 38. Na co dzień jest nie do poznania!

"Akacjowa 38" i "Zakazany owoc" - przerwa w emisji

Fanów seriali "Akacjowa 38" i "Zakazany owoc" uspokajamy. W teorii telenowele dalej będą emitowane od poniedziałku do piątku, jednak z powodu Euro 2024 w niektóre dni zamiast tych produkcji widzowie Dwójki zobaczą mecze. Po 14 czerwca kolejne odcinki zostaną pokazane dokładnie tydzień później, czyli 21 czerwca.  Później odcinki "Akacjowej 38" i "Zakazanego owocu" będą pojawiały się częściej, ale nadal w niektóre dni zamiast seriali transmitowane będą spotkania piłkarskie. Warto więc śledzić na bieżąco program telewizyjny, aby wiedzieć, w które dni TVP zastąpi telenowele Mistrzostwami Europy.