Akacjowa 38

i

Autor: Materiały TVP Akacjowa 38 - streszczenie szczegółowe

Seriale

Akacjowa 38 - czy będzie odcinek 11 listopada 2023? Emisja serialu w Święto Niepodległości

2023-11-11 13:19

Akacjowa 38 to aktualnie jeden z najpopularniejszych seriali codziennych w polskiej telewizji. Od kilku tygodni produkcję można oglądać nie tylko od poniedziałku do piątku, ale także w soboty. To właśnie w pierwszy dzień weekendu wypada w tym roku Święto Niepodległości. Czy 11 listopada TVP pokaże nowy odcinek?

Akacjowa 38 zachwyciła polską publiczność. Po latach popularności tureckich telenowel tym razem fani tego typu produkcji pokochali tytuł z Hiszpanii. Kostiumowy serial opowiadający o mieszkańcach Madrytu. Główną bohaterką jest Carmen, która po przeżyciu rodzinnego dramatu i porzuceniu dziecka postanawia zmienić tożsamość. Jako Manuela zaczyna pracę w budynku przy ulicy Akacjowej. Perypetie głównej bohaterki oraz innych postaci można śledzić na Dwójce od poniedziałku do soboty o 18:45. Czasami z powodu wyjątkowych okoliczności Telewizja Polska odwoływała emisję. Widzowie zastanawiają się, czy tak stanie się 11 listopada. Sprawdziliśmy ramówkę stacji.

Jak dobrze znasz serial Akacjowa 38? Rozwiąż QUIZ, aby sprawdzić swoją wiedzę

Najpopularniejsze tureckie seriale ostatnich lat

Akacjowa 38 - czy będzie odcinek 11 listopada?

Telewizja Polska opublikowała już swoją ramówkę na Święto Niepodległości. Choć pojawią się programy i filmy z okazji święta, emisja odcinka Akacjowej 38 nie zostanie anulowana. Zgodnie z planem, fani serialu zobaczą tego dnia 228. epizod. Co się w nim wydarzy?

Akacjowa 38, odcinek 228 - streszczenie

Leandrowi udaje się porozmawiać z Manuelą. Dowiaduje się, że German żyje i jest więziony przez Justa i Cayetanę. Leonor usiłuje odwieść Pabla od pomysłu zabicia Justa. Trini jest świadkiem jak Jesus emabluje Celię. Germanowi majaczy się, że Cayetana chce mu pomóc.