Agnieszka z Rolnik szuka żony

i

Autor: AKPA

Rolnik szuka żony

Agnieszka z "Rolnik szuka żony" znalazła miłość po programie!? Nowym partnerem pochwali się w finale show?

2023-11-27 11:19

Zapowiedź kolejnych odcinków zaskoczyła widzów programu Rolnik szuka żony! W poprzednim odcinku, Agnieszka nie zdecydowała się kontynuować znajomości z żadnym z mężczyzn. Czy po programie znalazła miłość?

W minionym odcinku „Rolnik szuka żony”, rolniczka Agnieszka podziękowała Janowi oraz Ireneuszowi. Niestety, udział w programie nie pozwolił jej znaleźć prawdziwej miłości. Czy poza kamerami Agnieszka jednak znalazła swoją bratnią duszę? Zapowiedzi kolejnych odcinków „Rolnik szuka żony” dają widzom do myślenia!

Tak mieszka Agnieszka z "Rolnik szuka żony". Ogromna posiadłość to nie wszystko!

Agnieszka z „Rolnik szuka żony” znalazła miłość poza programem?

Z dnia na dzień, coraz bliżej do wielkiego finału 10. Edycji „Rolnik szuka żony”. Widzowie dowiedzą się, jak potoczyły się losy uczestników programu. Na ten moment, najbliżej znalezienia wielkiej miłości są Sara i Artur. Agnieszka zdecydowała się odrzucić wszystkich kandydatów, a podsumowała to słowami: „Życzę im wszystkiego, co najlepsze. Mam nadzieję, że oni znajdą po prostu swoje drugie połówki. Na pewno nie jestem tą osobą ja”.

Agnieszka przedstawi partnera w finale programu?

Widzowie zwrócili uwagę na ujęcie zapowiedzi, które pojawiło się w trakcie wypowiedzi prowadzącej „Rolnik szuka żony”. Na ekranie pojawił się obraz przytulającej się pary o zachodzie słońca. Nie do końca wiadomo, kto znajduje się na tym ujęciu, ale widzowie spekulują, że Agnieszka odnalazła miłość poza programem. Fani mają nadzieje, że zobaczą Agnieszkę z nowym wybrankiem w finale 10. Edycji „Rolnik szuka żony”.

Rolnik szuka żony 10 - odcinek świąteczny. Kiedy i o której godzinie emisja w TVP?

Królowa pieczarek została okrzyknięta mianem najpiękniejszą uczestniczką programu Rolnik szuka żony