Agnieszka Walicka, czyli córka Bruna z Na dobre i na złe. Czym teraz zajmuje się Karolina Borkowska?

2020-06-16 17:34 Alicja Wójcik
Karolina Borkowska
Autor: MACIEJ BILLEWICZ/East News

Na dobre i na złe to w naszym kraju serial bez dwóch zdań kultowy. Przede wszystkim jest to jedna z najdłużej emitowanych polskich produkcji - serial zadebiutował w 1999 roku - a oprócz tego cały czas cieszy się on bardzo dużą oglądalnością. Mimo że ze starej obsady, którą poznaliśmy w pierwszych odcinkach, nie został już prawie nikt, Na dobre i na złe cały czas ma rzeszę wiernych fanów, którzy z niecierpliwością czekają na nowe odcinki.

Agnieszka Walicka, czyli córka Bruna i Elżbiety z Na dobre i na złe. Czym po latach zajmuje się Karolina Borkowska? Jak potoczyła się jej dalsza kariera? Karolinę mogliśmy oglądać w serialu od samego początku - z Na dobre i na złe była związana od 1999 roku. W produkcji wcielała się w córkę Bruna, jednego z głównych bohaterów, chirurga, którego grał Krzysztof Pieczyński.

Agnieszka Walicka z Na dobre i na złe. Czym teraz zajmuje się Karolina Borkowska?

Karolina zdecydowała się odejść z serialu po sześciu latach grania, w 2005 roku. Jednak nie była to ani jej pierwsza, ani także ostatnia rola przed kamerą. Wcześniej zagrała kilka niewielkich ról w spektaklach Teatru Telewizji, a po Na dobre i na złe epizody w serialach Biuro kryminalne i Pierwsza miłość. Mimo że pierwotnie ukończyła studium Teatralne w Teatrze Żydowskim w Warszawie, zdecydowała się także na podjęcie studiów dziennikarskich na Uniwersytecie Warszawskim i to ta dziedzina zdaje się interesować ją bardziej niż aktorstwo.

Sonda
Gdzie mieszkała rodzina Krawczyków?

W 2010 roku Karolina zdecydowała się zdaje się całkowicie zakończyć swoją przygodę z telewizją i otworzyła własną agencję PR, którą prowadzi wraz ze swoim mężem. W 2014 roku na świat przyszło dziecko pary, syn Kuba, czym Karolina pochwaliła się na swoim Facebooku. Ciekawostką jest fakt, że ojcem Karoliny jest aktor, Jacek Borkowski, znany przede wszystkim widzom serialu Klan, w którym wciela się w postać Piotra Rafalskiego. 

Karolina Borecka
Autor: TRICOLORS/East News
Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Natalia znajdzie nową miłość? Maria Dejmek pokazuje biust na planie serialu!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE