Sara Muldner - jak dziś wygląda Julka, córka Zosi i Kuby z Na dobre i na złe?

2019-05-30 10:13
Sara Muldner
Autor: FOTO MIREK NOWORYTA

Sara Muldner zyskała rozpoznawalność jako mała dziewczynka, gdy parę ładnych lat temu wcielała się w rolę Julki w Na dobre i na złe. Co dziś robi i jak wygląda? 

Sara Muldner - co dziś robi serialowa Julka, córka Zosi i Kuby z Na dobre i na złe? Jak potoczyła się jej późniejsza kariera? Mała Sara błyskawicznie skradła serca widzów i razem z Małgorzatą Foremniak i Arturem Żmijewskim tworzyli jedną z najbardziej lubianych serialowych rodzin. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje Sara Muldner?

Sara Muldner - co dziś robi Julka z Na dobre i na złe?

Jeśli oglądaliście pierwsze odcinki tego serialu TVP2, z pewnością pamiętacie postać Julki, adoptowanej córki Zosi, a później również Kuby. Sara Muldner była związana z obsadą Na dobre i na złe od samego początku i zrezygnowała z grania w 2007 roku. Co ciekawe, od 2016 roku postać Julii Burskiej znów pojawiła się w serialu - odtwórczynią tej roli jest obecnie Aleksandra Hamkało. Co jednak stało się z Sarą Muldner?

Ma dziś obecnie 30 lat (urodziła się w 1989 r.), a po Na dobre i na złe nie rozwijała bardzo mocno swojej kariery aktorskiej. Pojawiła się w kilku filmach jeszcze jako aktorka dziecięca, a jej ostatnia rola to epizod w serialu Lekarze w 2013 roku. Sara wystąpiła w Dzień Dobry TVN, gdzie wyjawiła, że udało jej się dostać do prestiżowej paryskiej szkoły aktorskiej Cours Florent. Studiowała również iberystykę w Warszawie, a później filozofię na Sorbonie. Sara zapowiedziała jednak, że bardzo chciałaby grać i powrócić do aktorstwa. Czy niebawem znów będzie o niej głośno?

Sara Muldner - jak wygląda dziś?

Choć trudno w to uwierzyć, od czasu grania małej Julki Sara praktycznie się nie zmieniła! To zdjęcie aktorki z 2016 roku:

Sara Muldner
Autor: WBF Sara Mulnder
NAJNOWSZE