Agnieszka Dygant

i

Autor: AKPA

Agnieszka Dygant - wiek, wzrost, partner, mąż, dzieci, operacja nosa, filmy, seriale i programy

2022-10-18 10:50

Kim jest Agnieszka Dygant? To polska aktorka, którą większość widzów może kojarzyć z popularnych filmów i seriali telewizyjnych. Zagrała m.in. w Na dobre i na złe, Fali Zbrodni, Botoksie, Kobietach Mafii i wszystkich częściach świątecznej komedii Listy do M. Co jeszcze wiemy o artystce?

Agnieszka Dygant to dwukrotna laureatka Telekamery dla najlepszej aktorki. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek w Polsce, a to wszystko za sprawą ról w głośnych tytułach. W młodym wieku planowała związać swoją przyszłość z muzyką i grała w punkowej kapeli DEKOLT. Kilka lat później zakochała się w teatrze, w którym zadebiutowała w 1997 roku. Poza pojawianiem się w filmach i serialach, grała również w teledyskach i reklamach. Agnieszkę Dygant można zobaczyć m.in. w nagrodzonym Fryderykiem teledysku zespołu Myslovitz "Dla ciebie". Co jeszcze wiemy o aktorce?

Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7

Agnieszka Dygant - wiek

Agnieszka Dygant urodziła się 27 marca 1973 roku w Piasecznie. W 2022 roku aktorka skończyła 49 lata.

Agnieszka Dygant - wzrost

Ile wzrostu ma Agnieszka Dygant? Jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek mierzy 170 centymetrów.

Agnieszka Dygant - mąż

Aktorka była żoną aktora, Marcina Władyniaka. Para poznała się na studiach i byli ze sobą 4 lata. Wzięli rozwód w 2006 roku. Obecnie partnerem aktorki jest Patrick Yoka, reżyser takich seriali, jak: Świat według Kiepskich, Rodzinka.pl i scenarzysta teleturnieju Awantura o kasę.

Agnieszka Dygant - dzieci

Agnieszka Dygant ma jednego syna. Wspólnie z Patrickiem Yoką wychowuje 7-letniego Xawerego Yokę.

Agnieszka Dygant - operacja nosa

Aktorka miała operację nosa - taką informację rozpowszechniali swego czasu fani w internecie. Agnieszka Dygant miała zmienić wygląd po premierze filmu "Pitbull. Nowe porządki". Gwiazda postanowiła skomentować słowa internautów w 2021 roku, mówiąc "No cóż, starość nie radość, człowiek się też trochę zmienia. Mam 50 lat, wyglądam, jak wyglądam, mam zmarszczki, to chyba widać, więc ja sobie specjalnie jakichś operacji nie robię".

Agnieszka Dygant - filmy, seriale i programy

Agnieszka Dygant wystąpiła w wielu popularnych tytułach. Aktorkę możemy oglądać m.in. w Tylko mnie kochaj, Sztuka masażu, Listy do M, Botoks, Kobiety Mafii oraz w Na dobre i na złe, Fala Zbrodni, Niania i Prawo Agaty. Gwiazda użyczyła również głosu w kilku animacjach - Renifer Niko ratuje święta (jako pudel Eśka), Rio i Rio 2 (Julia), Auta 2 (Liliana Lifting), i Smertfy 2 (Vexy).