Agent - Gwiazdy 4: UCZESTNICY. Kto występuje i kiedy emisja programu TVN?

2019-05-22 14:38
Agent Gwiazdy 4 - uczestnicy
Autor: TVN/Piotr Filutowski Agent Gwiazdy 4 - uczestnicy

Agent - Gwiazdy 4 - kto się znalazł w składzie kolejnej edycji widowiskowego reality show emitowanego w TVN? Poznajcie bliżej wszystkich uczestników Agenta i sprawdźcie kiedy oglądać program!

Agent - Gwiazdy 4 rozgrywa się na Wyspach Kanaryjskich. W tych pięknych okolicznościach przyrody czternaścioro uczestników zmierzy się ze swoimi słabościami. Rozpoczną przygodę, która łączy w sobie pracę zespołową i rywalizację. Czy są na to przygotowani? Czy będą wystarczająco czujni i zorientują się, w którym momencie rozpocznie się gra? Czy od samego początku będą grali na siebie, czy będą stawiać na dobro grupy?

Taniec z Gwiazdami 2019 - uczestnicy. Kto wystąpi?

Agent - Gwiazdy 4 - uczestnicy

Oto wszyscy uczestnicy 4. edycji programu Agent - Gwiazdy. Sprawdźcie, kim są bohaterowie nowej edycji reality show:

Agent - Gwiazdy: na czym polega program?

Program polega na tym, że wśród uczestników ukryty jest Agent. Stara się, żeby kwota pieniędzy, którą może zarobić grupa w ekstremalnych zadaniach, była jak najmniejsza. Po każdym odcinku uczestnicy typują Agenta. Odpada ten, kto udzielił najmniej poprawnych odpowiedzi.

Agent - Gwiazdy 4: kiedy premiera?

Agent - Gwiazdy 4 pojawi się na antenie TVN w środę, 27 lutego 2019 roku (premierowe odcinki co tydzień)! Tradycyjnie po telewizyjnej premierze reality show obejrzymy w internecie na stronie player.pl.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE