Agent Gwiazdy 4 - kiedy w TVN i player.pl? Dzień emisji i godzina

2019-03-27 12:13
Kinga Rusin Agent Gwiazdy
Autor: X news Kinga Rusin Agent Gwiazdy

Reality show Agent Gwiazdy 4 zapowiadane jest przez producentów jako najlepsza edycja ze wszystkich, które do tej pory widzieliśmy. Czy na pewno tak będzie? Tego dowiemy się oglądając Agenta w TVN i na player.pl.

Agent - Gwiazdy 4 to program, w którym celebryci z pierwszych stron gazet mają do zrealizowania trudne zadania. W trakcie programu zarabiają pieniądze. Cała pula przypadnie zwycięzcy. Wśród uczestników jest Agent, który będzie chciał popsuć im szyki. Gospodynią programu ponownie została Kinga Rusin. Zdjęcia do reality - show były realizowane na Wyspach Kanaryjskich. Co wydarzy się w pierwszym odcinku Agent - Gwiazdy 4? Kiedy oglądać w TVN i na player.pl?

przeczytajDance, dance, dance - uczestnicy. Kto wystąpi?

Agent - Gwiazdy 4 - skok w przepaść w pierwszym odcinku

W pierwszym odcinku programu Agent - Gwiazdy 4, uczestnicy będą musieli stawić czoła ekstremalnemu wyzwaniu. Czeka na nich skok w przepaść. Czy każdy zdecyduje się na tak odważny krok? Kolejna konkurencja to intelektualna łamigłówka. Będą musieli w grupie wykazać się dobrą organizacją i spostrzegawczością. Czy już w pierwszy odcinku Agent zamiesza?

Agent - Gwiazdy 4 - w TVN i online?

Agent - Gwiazdy 4 pojawi się na antenie TVN od 27 lutego 2019 roku o godzinie 21:30. Online będzie można oglądać w player.pl zaraz po emisji odcinka.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE