After 3 i 4 powstaną! Kiedy kolejne części pikantnej serii filmów?

2020-09-09 16:18 AW
After
Autor: screen youtube.com, kanał Movieclips Trailers screen youtube.com

After to ekranizacja bestsellerowej powieści Anny Todd okrzykniętej fenomenem wydawniczym na miarę Zmierzchu i 50 twarzy Greya. Powieść zachwyciła miliony czytelników w ponad 40 krajach! Pierwsza część filmu trafiła na ekrany kin w 2019 roku i błyskawicznie okazało się, że doczeka się on kontynuacji. To jednak nie wszystko - na ekrany kin mają trafić także ekranizacje kolejnych części powieści.

After 3 i 4 powstaną! Co już wiadomo o kolejnych częściach i kiedy możemy spodziewać się premier kinowych? W pierwszej części filmu poznaliśmy Tessę i Hardina, pilną studentkę w college'u i tajemniczego chłopaka, których połączyła niezwykła namiętność. W drugiej części After, której polska premiera została zaplanowana na 11 września 2020, Tessa ze złamanym sercem próbuje ułożyć sobie życie z kimś innym. Hardin jednak jest zdeterminowany, aby ją odzyskać.

After 3 i 4 powstaną! Co już wiadomo o kolejnych częściach? Kiedy w kinach?

Po sukcesie, jaki osiągnęła pierwsza część After, decyzja o stworzeniu kontynuacji nie jest zaskoczeniem. Twórcy filmu są przekonani o jego sile, ponieważ decyzja o zekranizowaniu części 3 i 4 zapadła jeszcze przed premierą After 2! Jak podaje serwis Deadline, dwie kolejne części będą miały nowego reżysera - tym razem za kamerą stanie Castille Landon.

Sonda
Czy podobał Ci się film "365 dni"?

Książkowa seria Anny Todd nie kończy się jednak na czterech częściach. Kolejna, Before, została wydana w 2015 roku i jest prequelem przedstawiającym historię z perspektywy Hardina. Aby nie zdradzać za dużo fabuły z kolejnych części osobom, które nie miały jeszcze okazji poznać dalszych losów bohaterów, wyjawimy jedynie, że w After 3 okaże się, że Tessa przez cały ten czas skrywała ogromną tajemnicę, która może mocno rzutować na jej życiu. Jak na razie nie znamy daty premier After 3 i 4, jednak biorąc pod uwagę, że części pierwsza i druga powstawały rok po roku, możemy spodziewać się, że After 3 trafi na ekrany w 2021, a After 4 w 2022.

Antek Królikowski o „Pętli” Patryka Vega: Prywatnie nie chce mieć nic wspólnego z bohaterami tego filmu
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE