Tureckie gwiazdy

Afra Saracoglu gra Seyran w serialu "Złoty chłopak". Kim jest? Jak wygląda na co dzień?

2024-05-21 13:55

"Złoty chłopak" to turecki serial, który można oglądać na antenie Jedynki. Główną bohaterką telenoweli jest młoda i piękna Seyran, którą gra Afra Saracoglu. Aktorka w swoim kraju cieszy się sporą popularnością. Co o niej wiemy? Jak wygląda jej doświadczenie? Jak wygląda poza planem "Złotego chłopaku"? Oto najważniejsze informacje.

Afra Saracoglu urodziła się 2 grudnia 1997 roku w tureckim mieście Edremit. Wychowywała się jednak w Antalyi, gdzie skończyła szkołę podstawową i średnią. Skończyła studia na wydziale literatury na Eskisehir Osmangazi University. Jej kariera aktorska rozpoczęła się w 2015 roku, kiedy dostała pierwszą rolę w filmie "En Güzeli". Przez pierwsze dwa lata grała tylko w filmach pełnometrażowych. Jej przygoda z telewizją zaczęła się później. W 2017 znalazła się w obsadzie telenoweli "Fazilet Hanım ve Kızları", gdzie zagrała jedną z najważniejszych postaci. Rola przyniosła jej dużą popularność, także w świecie internetu. Stała się influencerką i podpisała kontrakty z ważnymi markami z branży beauty. Od 2022 gra dobrze znanej polskiej publiczności produkcji pod tytułem "Złoty chłopak".

Jak dobrze znasz turecki serial "Złoty chłopak"? Ten quiz rozwiążą tylko najwięksi fani

Najpopularniejsze tureckie seriale ostatnich lat

Afra Saracoglu prywatnie

Życie prywatne Afry Saracoglu jest chętnie komentowane przez tureckie media. Od 2018 do 2022 roku spotykała się z aktorem Mertem Yazıcıoğlu. Później spekulowano na temat jej romansu z Mertem Ramazanem Demirem, którego poznała na planie "Złotego chłopaka". A jak Afra wygląda poza planem? Jej prywatne zdjęcia znajdziecie w poniższej galerii.

Afra Saracoglu - filmografia

Przykładowe tytuły filmowe i serialowe z udziałem aktorki:

  • En Güzeli
  • Kötü Çocuk
  • İyi Oyun
  • Fazilet Hanım ve Kızları
  • Kardeş Çocukları
  • Öğretmen
  • Złoty chłopak
Listen on Spreaker.