Afera Thomasa Crowna (1999) BLU-RAY

2010-04-08 2:57
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

Pierce Brosnan jako niepoprawny miliarder.

To remake filmu o tym samym tytule z 1968 roku. W obrazie wyreżyserowanym przez Normana Jewisona główne role zagrali Steve McQueen i Faye Dunaway. W nowej wersjizobaczymy Pierce'aBrosna'a i Rene Russo.

Thomas Crownto miliarder, którego główną rozrywką jest szukanie mocnych wrażeń. Gdy otaczający go świat staje się zbyt nudny i monotonny, Crown decyduje się na najbardziej ryzykowną z dotychczasowych akcję - kradnie bezcenny obraz z pilnie strzeżonego muzeum na Manhattanie. Do odzyskania obrazu zostaje wynajęta piękna pani detektyw z firmy ubezpieczeniowej Catherine Manning.Podczas śledztwa udowadnia, że jest również inteligenta i żądna przygód jak Crown, który podejmuje wyzwanie zmierzenia się z naprawdę godnym siebie przeciwnikiem.

Czy pełen akcji thriller sensacyjny twórcy "Szklanej pułapki" i"Polowania na Czerwony Październik" dorównuje oryginalnej wersji?Warto sprawdzić!

Afera Thomasa Crowna / Thomas Crown Affair (sensacyjny, 1999,USA,113 minut)

Reżyseria: John McTiernan
Obsada: Pierce Brosnan, Rene Russo, Faye Dunaway, Denis LearyPodziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE