Adam Borowicz: wiek, żona, ślub, wykształcenie, restauracja, przepisy

2021-05-17 12:40 AW
Adam Borowicz
Autor: PIOTR FOTEK/REPORTER/EastNews

Adam Borowicz: wiek, żona, ślub, wykształcenie, restauracja, przepisy - te zapytania na temat polskiego kucharza telewizyjnego i vlogera ciekawią was najbardziej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie. Adam Borowicz pochodzi z Rudy Śląskiej, jednak lata temu wyjechał do pracy do Szkocji, która obecnie jest jego drugą ojczyzną. Swoją karierę rozpoczął od stworzenia vloga Jestem Borowicz, jednak od czerwca 2018 na jego kanale nie pojawiły się nowe filmiki.

Adam Borowicz: wiek, wzrost, żona, ślub, wykształcenie, restauracja, przepisy - te frazy na temat kucharza wpisujecie w Google najczęściej. Co warto wiedzieć o Adamie Borowiczu? Zrobiło się o nim głośno za sprawą programu To je Borowicz, którego emisja rozpoczęła się w Telewizji Polskiej jesienią 2018 roku. Borowicz został także jurorem kulinarnego programu Polsatu Family Food Fight.

Adam Borowicz: wiek

Co ciekawe, dokładny rok urodzenia Adama Borowicza nie jest znany - wiadomo jednak, że kucharz obchodzi urodziny 29 października.

Adam Borowicz: ślub, żona

Adam Borowicz należy do osób, które bardzo chronią swoje życie prywatne i nie opowiada o nim zbyt wiele w mediach. Informacji na ten temat nie zamieszcza również w swoich mediach społecznościowych. W jednym z wywiadów przyznał jednak, że do wyjazdu do Szkocji namówiła go ówczesna dziewczyna, a obecna żona.

Adam Borowicz: wykształcenie

Borowicz w wywiadach przyznał również, że nie ma wykształcenia kulinarnego. Z zawodu jest budowlańcem.

Adam Borowicz: restauracja

Adam Borowicz był szefem kuchni w restauracji Odnova Bistro, jednak obecnie widnieje ona jako zamknięta na stałe. Borowicz miał także otworzyć w Wiśle restaurację o nazwie Kosztpróba, jednak nie ma o niej żadnych informacji.

Adam Borowicz: przepisy

Kilka przepisów kucharza można znaleźć na jego drugim kanale na YouTubie, który nazywa się BOROWICZ inaczej.

Sekrety serialu Promyk nadziei | ESKA XD - Hotplota #22
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE