Abba Ojcze 14.08.2020 - POWTÓRKA. Kiedy i gdzie obejrzeć jak pielgrzymi śpiewają ulubione piosenki Jana Pawła II?

2020-08-14 8:58 kg
Piotr Rubik
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER

W piątek, 14 sierpnia na jasnogórskich błoniach spotka się grono radośnie modlących się wiernych. Będzie to finał czasem kilkunastodniowego wysiłku, jakim jest pielgrzymka na Jasną Górę. Dla zmęczonych pielgrzymów nagrodą będzie wyjątkowy koncert, podczas którego razem z artystami, wspaniałą orkiestrą i znakomitym dyrygentem wspólnie zaśpiewają pieśni i piosenki. Czy Telewizja Polska wyemituje powtórkę z koncertu?

Abba Ojcze 14.08.2020 - POWTÓRKA. Kiedy i gdzie obejrzeć jak pielgrzymi śpiewają ulubione piosenki Jana Pawła II? 14 sierpnia o godz. 21:00 TVP1 zaprasza na wyjątkowe widowisko muzyczne poświęcone Papieżowi Janowi Pawłowi II. Na scenie pod batutą Piotra Rubika, wystąpi plejada polskich gwiazd m.in.: zespół Pectus, Katarzyna Cerekwicka i Halina Mlynkova. Czy dostępna będzie powtórka koncertu Abba Ojcze - Pielgrzymi śpiewają ulubione piosenki Jana Pawła II?

Abba Ojcze 14.08.2020 - POWTÓRKA

Podczas koncertu Abba Ojcze – Pielgrzymi śpiewają ulubione piosenki Jana Pawła II na scenie zobaczymy m.in.: Rafała Brzozowskiego, Annę Wyszkoni, zespół Pectus, Halinę Mlynkovą, Katarzynę Cerekwicką, Łukasza Zagrobelnego, Sargisa Davtyana, Darka Malejonka oraz zwyciężczynię „Szansy na sukces” Aleksandrę Nykiel i znanego z programu „The Voice of Poland”  Filipa Lato. Na jasnogórskich błoniach usłyszymy „Barkę”, „Abba Ojcze”, ale też piosenki, które powstały na kanwie polskich i zagranicznych przebojów np. „Pielgrzymkowe Despacito - Nie tak szybko”. Nie zabraknie przebojów z repertuaru Piotra Rubika np. „Niech mówią że…”. Koncert poprowadzą Rafał Brzozowski i Piotr Rubik.

Koncert Abba Ojcze - Pielgrzymi śpiewają ulubione piosenki Jana Pawła II zostanie wyemitowany 14 sierpnia o godz. 21:00 w TVP1. Powtórka koncertu zostanie pokazana w niedzielę, 16 sierpnia 2020 roku, o godzinie 15:10 w TVP Polonia. Najprawdopodobniej retransmisję będzie można również obejrzeć na vod.tvp.pl

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE