40 kontra 20 sezon 2. Kiedy finał? Ile odcinków liczy 2. edycja reality show?

2023-01-25 14:36 Leon Pietrzak
40 kontra 20
Autor: Materiały prasowe

Kiedy ostatni odcinek drugiego sezonu 40 kontra 20? Program cieszy się ogromnym zainteresowaniem, ale wielu widzów już nie może doczekać się wielkiego finału. Ile stacja zaplanowała wszystkich odcinków? Odpowiadamy!

40 kontra 20 to randkowe reality-show, które już od początku było planowane na przynajmniej dwie edycje. Co warto zaznaczyć, to że wszystkie odcinki zostały już nagrane za jednym razem. Widzowie z zaciekawieniem śledzą życie uczestników show, o których przy każdej edycji jest głośno. Fani "40 kontra 20" dzielą się swoimi przemyśleniami w mediach społecznościowych i komentują na bieżąco sytuacje, które mają miejsce na słonecznej Krecie. Nie brakuje w sieci również pytań o datę finału. Ile łącznie zaplanowano odcinków i kiedy randkowe show dobiegnie końca? Sprawdźcie już teraz.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 40 kontra 20 sezon 2 - UCZESTNICY. Kim są gwiazdy randkowego reality-show?

Kupuję jedzenia na 5 dni za 70 zł - Kasia Węsierska | ESKA XD - Fit vlog #65

40 kontra 20 sezon 2 - kiedy finał? Data ostatniego odcinka

Twórcy już na samym początku zaplanowali, że będzie 40. epizodów. Pierwszy odcinek wystartował 21 listopada 2022 roku. Przypomnijmy, że show emitowane jest codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 na TVN7. Według zapowiedzi finał drugiego sezonu 40 kontra 20 zaplanowano na wtorek 17 stycznia 2023. Właśnie wtedy ma mieć emisję 40. odcinek programu.

Sonda
Lubisz oglądać programy randkowe?

40 kontra 20 sezon 2 - POWTÓRKI. Gdzie oglądać?

Gdzie oglądać powtórki 40 kontra 20 2? Drugi sezon ma stałe miejsce w ramówce TVN7, ale nie wszyscy mogą akurat o godzinie 20:00 zebrać się przed ekranami telewizorów, by śledzić zmagania uczestników. Osoby, które z jakiegoś powodu nie mogą lub po prostu chcą sobie jeszcze raz obejrzeć wybrany odcinek, mogą to zrobić wchodząc na stronę Player.pl. To właśnie tam jest dostęp do wszystkich epizodów.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE