4 Blocks - sezon 1, 2, 3 na HBO GO. Od kiedy oglądać serial o berlińskich gangsterach?

2020-07-02 17:55 aw
4 Blocks
Autor: Materiały Prasowe

Serial 4 Blocks opowiada historię przyjaźni, rodziny, zdrady i winy wewnątrz arabskiego klanu mieszkającego w berlińskiej dzielnicy Neukölln. W centrum opowieści znajduje się Ali „Toni” Hamady (Kida Khodr Ramadan). Wszystko wskazuje na to, że niedługo stanie on na czele wpływowego, arabskiego rodu, który kontroluje tę berlińską dzielnicę. W rzeczywistości Ali pragnie jednak porzucić swoją kryminalną przeszłość i razem z żoną i córeczką uciec z Berlina.

4 Blocks - sezon 1, 2, 3 na HBO GO. Od kiedy oglądać serial? Dramatyczny splot wydarzeń sprawia, że musi zmienić plany. Podczas policyjnego nalotu ginie jeden z funkcjonariuszy, a brat Aliego zostaje aresztowany. Główny bohater, chcąc pomóc bratu, wpada w spiralę przestępczości, intrygi i zdrady, z której, jak się wydaje, nie ma już żadnej ucieczki.

4 Blocks - sezon 1, 2, 3 na HBO GO

Serial nakręcony został w Berlinie z udziałem zarówno znanych niemieckich aktorów, jak i debiutantów. W obsadzie znaleźli się m.in. Frederick Lau (Fala, Victoria), Kida Khodr Ramadan (Ummah – wśród przyjaciół) i Almila Bagriacik (Shahada, Le Chant des Hommes), a także raper Veysel Gelin czy Massiv. Trzy sezony serialu 4 Blocks dostępne są od 1 lipca w HBO GO.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE