39 i pół tygodnia odc. 3: Darek przygotowuje się do swojego pogrzebu. Anka i Piotr wyjeżdżają do Holandii

2019-09-15 13:00
39 i pół tygodnia
Autor: Materiały Prasowe

Darek Jankowski postanawia odejść na swoich zasadach. Kupuje urnę i zaczyna planować swój pogrzeb. Kontaktuje się też z handlarzem narkotyków (Michał Koterski), który ma pomóc mu się zabić. W tych okolicznościach poznaje młodą, atrakcyjną i tajemniczą Karolę (Sandra Drzymalska). Gdzie ta znajomość zaprowadzi Darka?

39 i pół tygodnia odc. 3 - streszczenie. Marta przygotowuje się do ważnej rozmowy w pracy. Patryk nie potrafi jej pomóc, wyręczają go syn Franek (Franciszek Paleolog) oraz Zielu (Antoni Królikowski). Podczas rozmowy w Festerze Marta podejmuje decyzję, która może wywrócić do góry nogami życie jej rodziny.

39 i pół tygodnia odc. 3 - streszczenie

Tymczasem Anka i Zosia wyjeżdżają z Piotrem do Holandii. Nowy dom robi na nich złe wrażenie. Darek Jankowski decyduje się zorganizować spontaniczny koncert w Dirty Tracku. Zaprasza na niego między innymi swoją starszą córkę, Amandę (Marina Łuczenko-Szczęsna), która teraz jest popularną gwiazdą pop.

To dopiero początek niespodzianek, które spotykają Darka tego wieczoru. Wzruszony udanym koncertem Jankowski podejmuje ważną decyzję. Jak zakończy się jego spotkanie z przeznaczeniem na moście?

39 i pół tygodnia online. Gdzie oglądać serial w internecie?

W telewizji serial emitowany jest w niedziele o godzinie 21:30. W internecie odcinki można oglądać za pośrednictwem platformy Player.

NAJNOWSZE