365 dni lepsze od Greya! Sceny erotyczne zachwycają za granicą

2020-06-10 15:36 Patrycja Obarowska
365 dni
Autor: materiały prasowe

365 dni bije na głowę popularną produkcję 50 twarzy Greya?! Oczami zagranicznych widzów, którzy mieli szansę zobaczyć ekranizację Blanki Lipińskiej, jak najbardziej tak! Film 365 dni od 7 czerwca 2020 jest dostępny na zagranicznych platformach i dosłowni robi na nich furorę!

365 dni lepsze niż Pięćdziesiąt twarzy Greya? Ekranizacja Blanki Lipińskiej z początku w Polsce wcale nie cieszyła się dużym uznaniem, wręcz fani, którzy przeczytali wszystkie części erotycznej powieści, po obejrzeniu filmu na wielkim ekranie poczuli złość i rozczarowanie. Mimo zniechęcających opinii i komentarzy, film Blanki Lipińskiej pod tytułem 365 dni odniósł sukces dosłownie na skalę światową, ponieważ został doceniony przez zagranicznych widzów, co więcej został on okrzyknięty lepszym erotykiem niż popularna w 2015 roku produkcja Pięćdziesiąt twarzy Greya, która wtedy zdawała się być nie do przebicia. Polski erotyk z obłędnie przystojnym Włochem w roli głównej przypadł do gustu zagranicznej widowni i stał się numerem jeden, co jasno pokazują niekończące się dyskusje w mediach społecznościowych dotyczące 365 dni. Netflix po udostępnieniu 7 czerwca 2020 w różnych zakamarkach świata polskiego erotyka opartego na bestsellerze z gatunku powieści erotycznych wywołał niemały zachwyt i pozytywne zamieszanie wśród międzynarodowych widzów.

Film 365 dni Blanki Lipińskiej za granicą

Film 365 dni robi furorę za granicą, a wszystko za sprawą Netflixa, który 7 czerwca 2020 udostępnił polski erotyk w różnych zakątkach świata. Ekranizacja Blanki Lipińskiej na Filipinach jest najpopularniejszym obecnie filmem w kraju, natomiast brytyjscy użytkownicy Netflixa śmiało komentują, że polski erotyk jest zdecydowanie lepszy od amerykańskiego dramatu erotycznego Pięćdziesiąt twarzy Greya. Film Blanki Lipińskiej za granicą zebrał ogrom pozytywnych recenzji, ale negatywnego odbioru również nie zabrakło. Mimo wszystko wiele dziewczyn napisało otwarcie, że znalezienie się na miejscu porwanej Laury i bycie u boku pięknego Massimo byłoby cudownym przeżyciem w ich życiu. Międzynarodowi widzowie z niecierpliowością czekają na kolejne części oraz na erotyczne powieści przełożone na język angielski. 

Baron z Afromental: Jak spędza czas z Blanką Lipińską?'

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE