19 plus odcinki 426-430 streszczenia. Sara podejrzewa właściciela kamienicy o podpalenie Scarface

2019-09-20 15:44
19 plus odcinki 426-430 streszczenia. Sara podejrzewa właściciela kamienicy o podpalenie Scarface
Autor: Materiały Player 19 plus odcinki 426-430 streszczenia. Sara podejrzewa właściciela kamienicy o podpalenie Scarface

Irek i Iwona nie dają znaku życia z Paryża, a przyjaciele maja nadzieję, że wrócą pogodzeni i zakochani. Sara i Magda znalazły lokal na nowe Scarface. Sara jest zadowolona, bo znalazła dokładnie to, czego szukała. Co jeszcze wydarzy się w serialu 19 plus?

19 plus odcinki 426-430 streszczenia. Sara podejrzewa właściciela kamienicy o podpalenie Scarface. Serial 19 plus możecie oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 16:30 na antenie TVN. W pubie Sary doszło do pożaru. Sara jest przerażona. Nie wiadomo, co było powodem pożaru. Właściciel kamienicy, w której było Scarface wypowiada Sarze umowę najmu pubu. Dziewczyna dochodzi do wniosku, że pożar był mężczyźnie na rękę i oskarża go o podpalenie. Iwona i Irek wracają z Paryża. Przyjaciele są zadowoleni, ponieważ wszystko wskazuje na to, że ich akcja się udała. Tematem tabu pozostaje jednak sprawa przyjaźni Iwony z Sarą, o czym Irek nawet nie chce słyszeć. 

19 plus odcinek 426: STRESZCZENIE

Irek i Iwona nie dają znaku życia z Paryża, a przyjaciele maja nadzieję, że wrócą pogodzeni i zakochani. Tymczasem z pubie Sary doszło do pożaru. Sara jest przerażona. Nie wiadomo, co było powodem pożaru. Właściciel kamienicy, w której było Scarface wypowiada Sarze umowę najmu pubu. Dziewczyna dochodzi do wniosku, że pożar był mężczyźnie na rękę i oskarża go o podpalenie. Jednak Magda przekonuje Sarę, że nie powinna działać pod wpływem emisji i powinna raczej spróbować wykorzystać tę sytuację, żeby jak najwięcej zyskać. Sara żąda wiec od właściciela zwrotu wpłaconej kaucji i ostatniego czynszu. Jedynym warunkiem jest, aby pub jeszcze tego dnia opuścił lokal… Magda postanawia pomóc Sarze i prosi Alę, aby zgodziła się przechować w szkole tańca rzeczy z pubu ocalałe z pożaru. Sara jest w rozsypce… Tymczasem wieść o pożarze rozchodzi się błyskawicznie. W Addiction święto. Marta na fali szczęścia godzi się z Dominiką i przeprasza Melę…

19 plus odcinek 427: STRESZCZENIE

Od czasu pożaru w Scarface Magda pomaga Sarze mimo, że wie, że to nie podoba się Ali i reszcie przyjaciół. Tymczasem Seba i Gosia niespodziewanie wracają wcześniej z wyjazdu i są zaskoczeni, widząc ze składowane w szkole tańca rzeczy ze Scarface. Ala nie uprzedziła o niczym kolegi, bo miała nadzieję, że zanim on wróci Sara zabierze wszystko. Teraz musi tłumaczyć się Sebastianowi, który żąda, aby wszystko zniknęło do następnego dnia. Magda namawia Sarę, aby jak najszybciej znalazła nowe miejsce na pub. Tymczasem Mela jest w złym humorze, ma kaca po wczorajszej imprezie w Addiction. Po rozmowie z mamą dochodzi tez do wniosku, że jest głupią blondynka, która nadaje się wyłącznie do robienia paznokci. Żeby udowodnić sobie i innym, że tak nie jest, postanawia sama zrobić rozliczenie księgowe swojej firmy.

19 plus odcinek 428: STRESZCZENIE

Sara i Magda znalazły lokal na nowe Scarface. Sara jest zadowolona, bo znalazła dokładnie to, czego szukała. Ma tylko jeden problem – jeszcze tego samego dnia musi wpłacić 60 tysięcy kaucji. Ponieważ nie ma pieniędzy, postanawia negocjować z właścicielem kamienicy, którego podejrzewa o celowe podpalenie pubu. Szantażuje mężczyznę, a ten zgadza się zwrócić dziewczynie podwójny czynsz i kaucję. Mimo to nadal nie ma całej kwoty, decyduje się wziąć chwilówkę.

19 plus odcinek 429: STRESZCZENIE

Iwona i Irek wracają z Paryża. Sara planuje otwarcie Scarface w dniu powrotu przyjaciółki, otwarcie ma być również powitalną imprezą dla Iwony. Okazuje się jednak, że Iwona i Irek spóźnili się na autobus powrotny i zostają w Paryżu dłużej. Sara jest rozczarowana, zmienia plany i postanawia otworzyć nowe Scarface jeszcze tego dnia wieczorem. Marta jest wściekła, że dziewczynie udało się tak szybko pozbierać po pożarze i nasyła na nią Sanepid…

19 plus odcinek 430: STRESZCZENIE

Iwona i Irek wracają z Paryża. Przyjaciele są zadowoleni, ponieważ wszystko wskazuje na to, że ich akcja się udała. Tematem tabu pozostaje jednak sprawa przyjaźni Iwony z Sarą, o czym Irek nawet nie chce słyszeć. Mimo to Iwona dociera w końcu do nowego pubu Sary, a Sara proponuje jej, żeby pracowały razem… Iwona wykorzystuje słabość Irka i stawia mu warunek – ma postarać się tolerować Sarę i przestać toczyć z nią wojnę. Czy Irek zrobi to dla swojej ukochanej i pogodzi się z jej przyjaciółką?

NAJNOWSZE