19 plus odcinki 421, 422, 423, 424, 425 - co się wydarzy w serialu TVN?

2019-09-11 12:33 k.w.
19 plus - bohaterowie nowego sezonu
Autor: TVN/FOKUSMEDIA.COM.PL/NEWSPIX.PL

19 plus to paradokumentalny serial, emitowany w TVN od 7 listopada 2016 roku. Produkcja opowiada o absolwentach klasy maturalnej, którzy wchodzą w dorosłość. Przed nami nowe epizody 19 plus. Co wydarzy się w serialu w odcinkach 421, 422, 423, 424, 425? Tego dowiecie się już teraz na EskaCINEMA.pl

19 plus odcinki 421, 422, 423, 424, 425 - co się wydarzy w uwielbianym serialu TVN? Produkcja jest emitowana od poniedziałku do piątku, o godzinie 16:30 na antenie TVN. Od premiery, która odbyła się w 2016 roku, serial cieszy się ogromną rzeszą fanów, którzy z zapartym tchem śledzą kolejne przygody głównych bohaterów. Przed nami odcinki 421, 422, 423, 424 oraz 425. Co się w nich wydarzy?

19 plus odcinek 421: STRESZCZENIE

Poprzedni dzień zakończył się imprezą w hostelu. Nieoczekiwanie Iwona dogadała się z Kasią i wspólnie z Zuzą spędziły we trzy babski wieczór. Tymczasem Irek znów ma inną dziewczynę. Zuza i Kacper coraz bardziej się o niego martwią. Przyjaciele próbują przemówić mu do rozumu. Iwona dowiaduje się od Kacpra o zachowaniu byłego chłopaka i pojawia się w Addiction, żeby spokojnie z nim porozmawiać. Jest w stanie wybaczyć mu wszystko, bo wciąż go kocha. Jednak Irek odtrąca ją… Tymczasem Lucy jest zła na Arka i boi się, że jest w ciąży. Wynik testu rozwiewa jednak jej wątpliwości, ale rozczarowuje Arka. Zaczyna jednak rozumieć, że nie może wywierać na Lucy presji i musi uszanować jej zdanie.  Jednocześnie Lucy dochodzi do wniosku, że z miłości do męża zgodzi się na staranie o dziecko już teraz…

19 plus odcinek 422: STRESZCZENIE

Krzysiek i Rafał postanowili poszerzyć skład swojego zespołu i przeprowadzają casting na nowych członków. Nie są  jednak zadowoleni z jego wyników. Jedną z osób, które chcą grać w ich kapeli jest Dorota. Krzysiek nie ufa jednak dziewczynie, odkąd nachalnie podrywała Kacpra. Woli jej unikać. Ale Dorocie tak bardzo zależy na byciu w ich zespole, że prosi Mele i Kacpra o przekonanie chłopaków, żeby dali jej szansę. Krzysiek i Rafał są zaskoczeni, bo gra dziewczyny bardzo im się podoba. Biorą Dorotę na próbę. Wkrótce jednak Monika odkrywa, że Dorota okłamała chłopaków… Po spotkaniu z Irkiem Iwona nie może się pozbierać. Jest załamana, ale chce mu pokazać, że też może się dobrze bawić. Sara poddaje jej pomysł, żeby przespała się z jakimś kumplem Irka, to bardziej zaboli chłopaka. Wybór pada na Adriana Kubackiego.

19 plus odcinek 423: STRESZCZENIE

Zuza, Kacper i Mela postanawiają pomóc Irkowi i Iwonie pogodzić się. Nie mogą dłużej patrzeć na to, jak Iwona cierpi, a Irek nie daje sobie rady i robi głupstwa. Podstępem chcą wysłać ich na wspólną wycieczkę. Ma to być tydzień w Paryżu. Przyjaciele organizują obojgu zwolnienie z pracy na ten czas i zwabiają ich na dworzec. Irek i Iwona są kompletnie zaskoczeni sytuacją… Tymczasem Lena ma pretensje do Filipa, że komplementuje jej mamę. Czuje się ostatnio mniej pociągająca dla chłopaka, wiec za radą przyjaciółek postanawia zaszaleć na zakupach i zadbać o kobiecy wygląd. Czy Filip to doceni?

19 plus odcinek 424: STRESZCZENIE

Irek i Iwona pogodzili się i jadą na romantyczny tydzień do Paryża. Tymczasem Zuza, zgodnie z obietnicą daną Sarze, szuka kogoś na zastępstwo do Scarface. Udaje jej się namówić Konrada. W Addiction za barem pracuje Marta i bardzo jej się to podoba. Do czasu, gdy Dominika wytyka jej, że jest stara. Marta postanawia utrzeć dziewczynie nosa. Dla mecenasa Pawlaka jest to trudny dzień. Aneta nie rozumie podenerwowania męża i ma do niego pretensje. Lucy jest świadkiem, jak Pawlak płacze nad zdjęciem syna. Uświadamia sobie, że to dzień urodzin Kamila. Razem z Kasią i bliskimi przygotowują rodzinny obiad, aby być przy Mariuszu.

19 plus odcinek 425: STRESZCZENIE

Odkąd Iwona i Irek wyjechali do Paryża na romantyczny tydzień, w Scarface pracuje Magda Wolska. Ala jest wściekła. Tymczasem okazuje się, że dziewczyny mogą mieć poważniejszy problem. Rodzice Leny postanawiają, że chcą być razem i zamieszkać w Krakowie. W związku z tym informują córkę, że zamierzają sprzedać mieszkanie i kupić dwa mniejsze, dla Leny i dla siebie. To oznacza, że Magda i Ala musza poszukać sobie nowego lokum… Wkrótce jednak Lena podsłuchuje rozmowę telefoniczną ojca, z której wynika, że mężczyzna potrzebuje pieniędzy, bo musi natychmiast wyjechać z kraju. Dziewczyna jest pewna, że ojciec kolejny raz oszukał jej mamę… Obie są zrozpaczone, tymczasem okazuje się, że zaszło nieporozumienie… Mela i Lucy przypadkiem spotykają Monikę Zarzycką, dziewczyna imprezuje, a jest w ciąży. Postanawiają powstrzymać ją przed piciem alkoholu i wzywają na pomoc Arka. Okazuje się, że Monika czuje się samotna i opuszczona, uważa, że nikogo nie interesuje, Janek od dłuższego czasu w ogóle się z nią nie kontaktuje. Mela jest oburzona zachowaniem byłego chłopaka i postanawia przemówić mu do rozumu.

NAJNOWSZE