11 listopada 2019 - transmisja TV i online z obchodów Święta Niepodległości

2019-11-11 21:16
11 listopada 2019 - transmisja TV i online z obchodów Święta Niepodległości
Autor: MARCIN WZIONTEK / SUPER EXPRESS 11 listopada 2019 - transmisja TV i online z obchodów Święta Niepodległości

11 listopada to ważne święto w historii naszego kraju. Święto Niepodległości obchodzone co roku cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, który nie mogą dotrzeć na główne obchody, które organizowane są w Warszawie. Gdzie oglądać w TV i online transmisję ze Święta Niepodległości?

11 listopada 2019 - transmisja TV i online z obchodów Święta Niepodległości. 11 listopada to coroczne upamiętnienie odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918 roku po 123 latach zaborów. W związku z tym, w Warszawie obchodzone są państwowe uroczystości między innymi na placu Piłsudskiego, przed Grobem Nieznanego Żołnierza czy organizowany od 1989 roku Bieg Niepodległości. Gdzie oglądać obchody święta Niepodległości w TV i online? Wszystkie szczegóły znajdziesz w artykule poniżej.

11 listopada 2019 - transmisja TV i online

Jak co roku obchody Święta Niepodległości cieszą się ogromnym zainteresowaniem widzów, którzy nie mogą dotrzeć na państwowe uroczystości organizowane w Warszawie. To właśnie w stolicy można zobaczyć Marsz Niepodległości, koncerty patriotyczne, inscenizacje historyczne czy państwowe obchody na placu Piłsudskiego czy przed Grobem Nieznanego Żołnierza. W tym roku ponownie będziecie mogli zasiąść wygodnie na kanapie i obejrzeć transmisję ze Święta Niepodległości w Warszawie. Gdzie dokładnie? Odpowiedź jest bardzo prosta. Święto Niepodległości 2019 zobaczycie w poniedziałek 11 listopada o godzinie 11:40 na trzech kanałach: TVP1, TVP Polonia i TVP INFO. Stream online będzie dostępny również na platformie vod.tvp.pl. Stacje informacyjne TVN24 i Polsat NEWS, również planują transmisję z państwowych obchodów Święta Niepodległości - transmisja zacznie się od godziny 12:00.

NAJNOWSZE