Oclean

i

Autor: Materiały prasowe Oclean

Zęby czyste w 100%? Ta metoda daje tę pewność

Czy wiesz, że aż 90% z nas nie myje dokładnie zębów? Co ciekawe, w większości przypadków nie jest to efekt umyślnego zaniedbania, a braku świadomości. Okazuje się, że często pomijamy pewne obszary podczas mycia zębów, zupełnie o tym nie wiedząc. Tylko skąd czerpać informacje na temat tego, jak dokładne jest nasze szczotkowanie? Otóż istnieją narzędzia, które dostarczą nam tej wiedzy.

Oclean

i

Autor: Materiały prasowe Oclean

Wśród nowości, które pojawiły się na naszym rynku, warto wspomnieć o Oclean – pierwszej na świecie marce szczoteczek sonicznych z inteligentnym wyświetlaczem , który w czasie rzeczywistym pokaże raport z Twojego szczotkowania! Model Oclean X Pro Digital wyposażony jest w 6-osiowy czujnik żyroskopowy, który w trakcie mycia zębów potrafi zeskanować aż 8 stref jamy ustnej i stwierdzić, czy wszystkie miejsca zostały dokładnie wyczyszczone.

O wszystkim informuje nas kolorowy wyświetlacz dotykowy, który umożliwia nie tylko wygodne sterowanie, ale też kontrolę procesu mycia zębów. To właśnie na nim wyświetlany jest efekt szczotkowania i raport ze schematem jamy ustnej oraz informacją, które z jej części zostały doczyszczone wystarczająco, a które nie. Co ważne, jeśli wynik nie jest odpowiednio wysoki, szczoteczka zaproponuje uruchomienie programu na doszczotkowanie pominiętych miejsc. Brzmi sprytnie, prawda?

Oclean X Pro Digital ma wszystko, czego możesz pragnąć w szczoteczce i jeszcze więcej. Jest wodoszczelna, cicha, pracuje nawet miesiąc na jednym naładowaniu (przy myciu 2 razy dziennie po 2 minuty). Jej supernowoczesny silnik magnetyczny Maglev sprawia, że moc wibracji jest wysoka, ale przy tym są one stabilne i komfortowe, bezpieczne dla szkliwa i dziąseł. Program szczotkowania w intuicyjny sposób ustawisz na ekranie dotykowym lub w aplikacji. Szczoteczka posiada też 3 programy dostępne z poziomu wyświetlacza (w tym jeden personalizowany) i aż 16 w aplikacji. W ten sposób możemy dopasować działanie do swoich indywidualnych potrzeb.

Oclean

i

Autor: Materiały prasowe Oclean

Szczoteczkę Oclean X Pro Digital wyróżnia ponadczasowy elegancki, design w kolorze złotym lub srebrnym. W zestawie ze szczoteczką znajduje się także magnetyczna ładowarka, która funkcjonuje również jako wygodny uchwyt naścienny.

Innowacyjne i profesjonalne narzędzia, które dbają o nasze zdrowie? Jak się okazuje, nie brakuje takich na rynku. W połączeniu z regularną higieną jamy ustnej takie nowoczesne rozwiązania mogą być bardzo pomocne w zapobieganiu próchnicy i chorobom dziąseł. I co najważniejsze, dać nam pewność, że podczas szczotkowania, żadne miejsce nie umknęło naszej uwadze.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE