Pracownicy ciągnęli foertepian i grali piosenki

i

Autor: YT/ViralHog Pracownicy ciągnęli foertepian i grali piosenki

Wywozili śmieci i dali koncert na żywo. Równocześnie ciągnęli foretpian i grali piosenkę [VIDEO]

2021-05-26 9:48

Pracownicy wywożący śmieci zagrali prawdziwy koncert. Ku ich zdziwieniu na jednym z osiedli ktoś pozbył się starego fortepianu. Czterech pracowników zakładu wywożenia odpadów niosło więc fortepian przez osiedle a jako, iż jeden z nich potrafił na pianinie grać, dali oni niezwykły koncert. Wszystko zostało nagrane przez osoby mieszkające na osiedlu.

Moskiewcy ładowacze śmieci zagrali niezwykły koncert na pianinie, który w tym samym momencie został załadowany do samochodu wywożącego śmieci. Podczas gdy trzech pracowników ciągnęło instrument, jeden z nich usiadł przy klawiszach i zagrał Katiuszę, oraz inne piosenki. Słyszący muzykę mieszkańcy bloków natychmiast zaczęli nagrywać zabawy mężczyzn. W pewnym momencie pokrywa od fortepianu upadła, jednak na szczęście nikomu nic się nie stało. Wszystko zostało nagrane na filmie. Zobaczcie sami!

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

QUIZ. Geograficzne rekordy świata. Nawet szkolna "szóstka" nie gwarantuje maksa

Pytanie 1 z 10
Gdzie znajduje się najwyższy wodospad na świecie?