Wybuch na polsko-białoruskim przejściu granicznym. Są ranni

2021-10-28 17:23
Pilne!
Autor: Eska.pl Pilne

Wybuch na polsko-białoruskim przejściu granicznym w Kuźnicy Białostockiej. Do wybuchu doszło w budynku kontroli pojazdów. Co najmniej jedna osoba jest ranna.

Wybuch na polsko-białoruskiej granicy. Jedna osoba została ranna. Do eksplozji miało dojść w studzience kanalizacyjnej w budynku kontroli pojazdów na przejściu granicznym w Kuźnicy. Zapalił się samochód, który był w środku. Informację potwierdza straż pożarna w Sokółce. Służby ustalają dokładne przyczyny tego zdarzenia. Z kolei informacji nie chce udzielać Straż Graniczna, zasłaniając się stanem wyjątkowym, który obowiązuje w tym rejonie.

Wcześniej o zdarzeniu informował portal remiza.pl. - Wybuch w studzience kanalizacyjnej w budynku kontroli pojazdów na przejściu granicznym w Kuźnicy. Samochód znajdujący się w środku zapalił się. Jedna osoba została ranna - mogliśmy przeczytać.

Stan wyjątkowy w Polsce

Od 2 września w Polsce obowiązuje stan wyjątkowy. Decyzja dotyczy 183 miejscowości w woj. podlaskim i lubelskim. To właśnie w tym regionie znajduje się Kuźnica. W związku z tym dostęp do informacji o wybuchu jest utrudniony.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze