Popularna linia lotnicza uruchamia nowe połączenia z Polski! Do jakich krajów? Sprawdź!

2022-03-25 15:56
Wizz air uruchamia nowe połączenia z Polski! Do jakich krajów? Sprawdź!
Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne Wizz air uruchamia nowe połączenia z Polski! Do jakich krajów? Sprawdź!

Coraz mniej ograniczeń covidowych i... coraz więcej połączeń lotniczych. Węgierska niskokosztowa linia lotnicza Wizz Air ogłosiła dodanie trzech nowych tras do siatki połączeń z Polski. Do jakich krajów?

Węgierska niskokosztowa linia lotnicza Wizz Air ogłosiła dodanie trzech nowych tras do siatki połączeń z Polski - poinformował przewoźnik. Pasażerowie będą mogli polecieć w czerwcu do Bułgarii a we wrześniu do Francji.

Czytaj także: Koniec maseczek już od 28 marca? Decyzja została podjęta!

Linia lotnicza wyjaśniła, że 19 czerwca uruchomione zostanie połączenie Rzeszów - Burgas w Bułgarii, a loty będą wykonywane w czwartki i niedziele. Od 1 sierpnia pasażerowie będą mogli z kolei skorzystać z połączenia Kraków - Burgas (w poniedziałki i piątki). Od 19 września wystartują połączenia ze stolicy Małopolski do francuskiego Lyonu. Loty na tej trasie mają być wykonywane także w poniedziałki i piątki.

 Wizz Air oferuje obecnie ponad 180 tras do 25 krajów z dziesięciu lotnisk w Polsce.

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Stolice państw świata. To nie zawsze największe miasta, więc uważaj!

Pytanie 1 z 15
Jakie miasto jest stolicą Australii?
Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 25.03.2022
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze