W Dubaju nagie modelki pozowały na balkonie. Szejkowie OBURZENI! Modelkom grozi więzienie!

2021-04-07 9:08
Dubaj
Autor: shutterstock Dubaj

Ta akcja marketingowa zakończyła się źle! Kilkanaście modelek, które nago pozowały na balkonie w Dubaju zostały aresztowane. Grozi im kilka miesięcy więzienia. Fotografowi nawet 1,5 roku. Dubajska policja ostrzega, że ostre prawo dotyczy również turystów. Będąc w Zjednoczonych Emiratów Arabskich warto pamiętać, że publicznie NIE MOŻNA okazywać sobie uczuć, a co dopiero to…

Modelki, które na balkonie luksusowego apartamentowca w Dubaju pozowały do nagich zdjęć będą miały spore kłopoty. Za taki czyn grozi im nawet do pół roku więzienia. Fotograf urodziwych kobiet również trafił do aresztu! Jemu grozi nawet 1,5 roku więzienia. Całe zajście na balkonie z udziałem kilkunastu pięknych kobiet nakręcił ich… sąsiad. Gdy nagranie trafiło do sieci to zawrzało. Filmik wywołał niemałe oburzenie, zarówno w samym Dubaju, ale i całych Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Jak się okazało, sesja była elementem kampanii marketingowej. Do tej pory nie wiadomo jednak kto był jej pomysłodawcą.

Mała Hania przebiła główką drucianą siatkę. Jak doszło do tragicznego wypadku w Przęsławicach?

Dubaj. Modelki w rękach policji

Dubajscy policjanci nie zwlekali długo z zatrzymaniem modelek i ich fotografa. W oficjalnym oświadczeniu policji przekazano, że uczestnicy roznegliżowanej sesji zostali zatrzymali. Zarzucono im publiczną rozpustę i znieważenie obyczajów panujących w państwie.

- Takie niedopuszczalne zachowania nie odzwierciedlają wartości i etyki społeczeństwa Emiratów – podkreśliła dubajska policja. Każdej z zatrzymanych modelek grozi kara do 6 miesięcy więzienia i grzywna w wysokości 5000 dirhamów, czyli niespełna 5300 złotych.CZYTAJ TAKŻE: Ten kraj nie weźmie udziału w Igrzyskach Olimpijskich. Koronawirus krzyżuje plany sportowcom?

Dubaj. Ostre zasady moralne

Trzeba dodać, że w Dubaju i ZEA panują bardzo restrykcyjne przepisy. Wynikają one z islamskiego prawa szariatu. Co ważne, zabronione jest picie alkoholu, w miejscach publicznych nawet zakochani nie mogą okazywać sobie uczuć. Każde eksponowanie kobiecego ciała jest wręcz niedopuszczalne.

Jak poinformowało gazeta The National dubajska policja powiedziała, że aresztowani z powodu „nieprzyzwoitego” nagrania wideo zostali skierowani do prokuratury.

POLUB NAS NA FACEBOOKU!

<iframe allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen="true" frameborder="0" height="130" scrolling="no" src="https://www.facebook.com/plugins/page.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FESKA-Rzesz%25C3%25B3w-News-104155425084074&amp;tabs=Polub%20Nas%20na%20Facebooku&amp;width=340&amp;height=130&amp;small_header=false&amp;adapt_container_width=true&amp;hide_cover=false&amp;show_facepile=false&amp;appId" style="border:none;overflow:hidden" width="340"></iframe>

PSYCHOTEST. Czy jesteś dobra w łóżku? Demon seksu, a może wstydliwa anielica?

Pytanie 1 z 9
Twoja wymarzona randka to?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze