Utrudnienia na poznańskim odcinku autostrady A2 w stronę Warszawy

2022-08-07 11:33
Zdjęcie ilustracyjne
Autor: fot. Pixabay

Poznański oddziału GDDKiA poinformował o utrudnieniach na poznańskim odcinku autostrady A2 w stronę Warszawy między węzłami Krzesiny i Poznań Wschód.

Utrudnienia na A2 w stronę Warszawy

Utrudniony jest przejazd poznańskim odcinkiem A2 w stronę Warszawy między węzłami Krzesiny i Poznań Wschód. Samochód uderzył w bariery; zablokowany jest pas prawy i awaryjny.

Dyżurny punktu informacji drogowej poznańskiego oddziału GDDKiA poinformował w niedzielę, że do zdarzenia doszło na 174 km trasy. W zdarzeniu nie było osób poszkodowanych. Na miejscu trwają działania służb ratunkowych oraz służb drogowych.  W miejscu kolizji na autostradowej obwodnicy Poznania między węzłami Krzesiny i Poznań Wschód wznowiono ruch pasem prawym. Służby autostradowe poinformowały, że trwa rozładowywanie zatoru. Na razie nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Wypadek autokaru z polskimi pielgrzymami w Chorwacji
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze