Ukraiński żołnierz ma nietypową prośbę do Kaczyńskiego: „Panie Jareczku kochany”. To nagranie podbija sieć! [WIDEO 18+]

2022-03-29 8:53
Ukraiński żołnierz apeluje do Kaczyńskiego: „Panie Jareczku Kochany”. To nagranie podbija sieć!
Autor: TikTok: Oleksandr Mazur Ukraiński żołnierz nagrał wideo z apelem do Jarosława Kaczyńskiego

Do sieci trafiło wideo nagrane przez jednego z ukraińskich żołnierzy stacjonujących w Donbasie. Nie byłoby w nim nic nadzwyczajnego, gdyby nie dosyć nietypowa prośba, którą wojskowy skierował bezpośrednio do Jarosława Kaczyńskiego. – Panie Jareczku kochany – zwrócił się do prezesa PiS.

Oleksandr Mazur to ukraiński żołnierz, który od miesiąca publikuje na TikToku nagrania dotyczące wojny w Ukrainie. Jedno z nowszych wzbudziło szczególnie dużo emocji. Żołnierz dziękuje w nim Polsce za pomoc, ale też zwraca się bezpośrednio do wicepremiera Jarosława Kaczyńskiego, nazywając go "Jareczkiem".

– Drodzy, kochani Polacy, mam wielką prośbę od naszych wojskowych, żebym coś takiego nagrał. No to nagrywam. Drodzy, kochani, naprawdę chcę podziękować od wszystkich wojskowych za tę pomoc, jaką nam dajecie. Chcę podziękować każdemu Ukraińcowi, który nam pomaga za granicą. Dużo nam pomagają, jesteśmy jak jeden naród. To jest niesamowite – rozpoczyna swoje nagranie Oleksandr Mazur.

– Ale jest 1% taki tych uchodźców, na których wojskowi się wku***ą. Na naszych. Jak wchodzę na Tiktoka czy Instagrama, widzę jak z gwinta napie***ą, piszą że są uchodźcami, cieszą się tym. Taka wielka prośba do naszych Ukraińców za granicą. Wyszkolić ich trochę — kontynuuje ukraiński żołnierz.

– A najlepiej to ja się chcę zwrócić do Jarosława Kaczyńskiego. Proszę to jak najwięcej udostępnić, żeby to doszło do pana Jarka. Panie Jareczku kochany, ja rozwiązałem problem, prosta sprawa. Jeżeli teraz policja zatrzymuje jakiegoś Ukraińca, Ukraińców, którzy odpie***ą jakieś numery, chleją, krzyczą, proszę pana, od razu odprawić ich na Ukrainę. My tu ich wyszkolimy. Od razu rozwiążemy problem alkoholizmu – apeluje do prezesa PiS.

– Jak ktoś się tam nie umie zachować i bardzo tęskni za Ukrainą, to bardzo proszę go tu odprawiać. Jeżeli ktoś jeszcze, głupek, nie zrozumiał, że wojna, to my go tu szybko wyszkolimy. Jak to ja zawsze mówię. My i Polacy jesteśmy razem. Je***ć Putina ku***ę i sku****a – tak kończy swoje nagranie.

Całe nagranie możesz obejrzeć poniżej:

Jak wygląda pomoc na granicy? (Medyka)

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze