Ukraiński pułk Azow w Wielkanoc prawosławną pokazał zdjęcia zniszczonego Mariupola

i

Autor: twitter.com/Polk_Azov Ukraiński pułk Azow w Wielkanoc prawosławną pokazał zdjęcia zniszczonego Mariupola

Ukraiński pułk Azow w Wielkanoc prawosławną pokazuje zniszczony Mariupol [ZDJĘCIA]

2022-04-24 11:44

Ukraiński pułk Azow opublikował w niedzielę, kiedy w Kościołach wschodnich obchodzona jest Wielkanoc, zdjęcia z lotu ptaka pokazujące zniszczone w wyniku rosyjskiej agresji miasto Mariupol. Czy Bogu wystarczy cudów na zmartwychwstanie Mariupola? - czytamy w komunikacie.

"Bóg patrzy na miasto Marii z góry. Na budynki, z których mieszkańców wyrwały wrogie pociski, niczym dzieci z matczynego łona. Na obrońców miasta, które nosi imię matki jego syna" - pisze broniący Mariupola Azow.

"Mówi się: Chrystus zmartwychwstał - zmartwychwstanie Ukraina. Bóg widzi Mariupol z góry. Czy wystarczy jego cudów na takie zmartwychwstanie?" - czytamy.

Zełenski: w Wielkanoc prosimy Boga o pokój

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski w niedzielę wołał o pokój w odezwie z Soboru Mądrości Bożej w Kijowie. Zaznaczył, że Wielkanoc daje nadzieję i wiarę w to, że "światło przezwycięży ciemność, dobro przezwycięży zło, życie przezwycięży śmierć i z pewnością - zwycięży Ukraina".

"W Wielkanoc prosimy Boga o wielką łaskę: by spełniło się nasze wielkie marzenie, by nastąpił wielki dzień, kiedy na Ukrainie zapanuje wielki pokój, a wraz z nim wieczna zgoda i pomyślność" - powiedział prezydent.

UkrAlina 20.04.2022

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]!