Tragiczny wypadek w Elżbietowie. Na miejscu zginęło 5 osób w tym troje dzieci

2021-06-29 17:57
luis machado
Autor: radomiak.pl

Na Trakcie Jana Pawła II w Elżbietowie doszło do wypadku z udziałem ciężarówki i samochodu osobowego. Na miejscu zginęło 5 osób w tym troje dzieci. Na miejscu działa sześć pojazdów straży pożarnej i jednostki policji. Droga jest całkowicie zablokowana. Jakie były przyczyny wypadku? Więcej informacji znajdziecie w tym artykule

Tragiczny wypadek koło Sochaczewa. Zderzyły się tam samochód osobowy i ciężarówka. Na miejscu zginęło 5 osób w tym troje dzieci. Wszystkie podróżowały osobówką. Kierowcy ciężarówki nic się nie stało. Policja ustala jakie mogły być przyczyny wypadku.

Tragiczny wypadek w Elżbietowie: Aktualizacja

Jak przekazała PAP mł. asp. Aleksandra Calik z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu, ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca pojazdem osobowym marki skoda wyjeżdżała z drogi podporządkowanej i nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu samochodem ciężarowym, który jechał drogą z pierwszeństwem przejazdu. - Wszystkie osoby jadące samochodem osobowym, dwie osoby dorosłe i trójka dzieci zginęły na miejscu – dodała. Jak poinformował st. kpt. Rafał Krupa ze straży pożarnej w przypadku jednego z dzieci podjęto resuscytację krążeniowo-oddechową, niestety nie przyniosła ona efektu: "Lekarz, który przyjechał na miejsce stwierdziła zgon" - dodał strażak.

Samochodem podróżowała rodzina?

Policja nie potwierdza czy osobówka jechała rodzina. "Dzieci były małe, w wieku szkolnym" - zaznaczyła mł.asp. Aleksandra Calik. Jak dowiedział się nieoficjalnie PAP, dzieci, które zginęły w wypadku miały od 4 do 14 lat. Kierowcy ciężarówki nic się nie stało. Badanie przeprowadzone na miejscu wykazało, że jest trzeźwy. Jednak, jak zaznacza policjantka, "od obydwu kierujących została pobrana krew do badań". Strażacy zabezpieczyli zbiornik z paliwem w ciężarówce, z którego wypływało paliwo.

Policjanci prowadzą czynności pod nadzorem prokuratora zmierzające do ustalenia przyczyn i okoliczności tego zdarzenia

Mały kotik we wrocławskim zoo dostał imię Bruno
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze