Targi Książki i Mediów VIVELO 2024 − jak dojechać na PGE Narodowy? Gdzie zaparkować?

i

Autor: SHUTTERSTOCK

PORADNIK

Targi Książki i Mediów VIVELO 2024 − jak dojechać na PGE Narodowy? Gdzie zaparkować?

2024-05-15 12:40

Jak dojechać na Targi Książki i Mediów VIVELO 2024? Te czterodniowe wydarzenie dedykowane nie tylko miłośnikom książki w tradycyjnej formie ale także fanom technologii i audio, zorganizowane jest na największym stadionie w Polsce – PGE Narodowym. Poniżej przedstawiamy poradnik dla odwiedzających, którzy wybierają się na to wydarzenie – zarówno zmotoryzowanych i nie zmotoryzowanych.

Targi Książki i Mediów VIVELO 2024 to wyjątkowe wydarzenie zorganizowane na ponad 20 tysiącach metrów kwadratowych. Podczas tego święta książki odbędzie się aż ponad 550 spotkań autorskich. Wiele osób zastanawia się jak dojechać na to wyjątkowe święto książki i nowych mediów. Poniżej przekazujemy garść cennych informacji.

PGE Narodowy jest położony w samym centrum Warszawy, zaledwie 12 km od międzynarodowego Lotniska im. F. Chopina. Można do niego dojechać w wygodny i szybki sposób każdym środkiem transportu!

Stadion jest położony przy Al. Ks. Poniatowskiego i ulicach Zielenieckiej, Siwca, oraz Wybrzeże Szczecińskie. Posiada duży parking podziemny w obiekcie, który w dniu wydarzenia będzie płatny – opłatę za postój można zrealizować w parkingowych kasach automatycznych lub w Punkcie Obsługi Parkingu.

Tuż obok stadionu znajduje się również duży parking zewnętrzny w formie placu wysypanego białym grysem. Tam opłaty za parkowanie będą pobierane przez kasjerów podczas wjazdu. Cennik opłat za poszczególne pojazdy na konkretnych parkingach znajduje się na stronie www.pgenarodowy.pl/kontakt/parking.

Jeśli nie chcemy płacić za parkowanie, można szukać wolnego miejsca parkingowego na pobliskich uliczkach Saskiej Kępy. Tam parkowanie jest bezpłatne.

Na Targi Książki i Mediów VIVELO można również dojechać:

  • autobusem - najbliższe przystanki to: Wybrzeże Szczecińskie, Rondo Waszyngtona, Most Świętokrzyski, Metro Stadion Narodowy oraz Aleja Zieleniecka.
  • tramwajem - najbliższe przystanki to: Rondo Waszyngtona oraz Aleja Zieleniecka
  • metrem – linia M2, stacja: Stadion Narodowy
  • pociągiem (SKM i Koleje Mazowieckie) stacja: Warszawa Stadion
  • rowerem miejskim Veturilo - Stacja Rondo Waszyngtona - PGE Narodowy

Partnerem strategicznym Targów Książki i Mediów VIVELO jest właściciel sklepów Media Expert i www.mediaexpert.pl 

Najpopularniejsze nazwiska już w maju na Targach Książki i Mediów VIVELO!
Sonda
Wybierasz się na Targi Książki i Mediów VIVELO na PGE Narodowym w Warszawie?
Źródło: Targi Książki i Mediów VIVELO 2024 − jak dojechać na PGE Narodowy? Gdzie zaparkować?