Ta papuga czuje mocne brzmienia! Nie uwierzysz jak śpiewa [FILM]

i

Autor: GettyImages Ta papuga czuje mocne brzmienia! Nie uwierzysz jak śpiewa [FILM]

Ta papuga czuje mocne brzmienia! Nie uwierzysz jak śpiewa [FILM]

2021-04-09 12:38

Ta papuga czuje mocne brzmienia! Przekonał się o tym mężczyzna z Portugalii, który zagrał jej na gitarze elektrycznej. Razem stworzyli świetny duet, a koncert cieszy się coraz większą popularnością na Facebooku. "Cudowna", "Ta papuga wie, jak cieszyć się dobrą muzyką"- piszą komentujący filmik. Zobaczcie nagranie poniżej.

Z powodu pandemii koronawirusa, nadal koncerty w większości krajów na chwilę obecną są odwołane. Co będzie dalej? Nie wiadomo. Pewne jest jednak to, że można zobaczyć niektóre online. Ten, na którym papuga śpiewa trzeba zobaczyć koniecznie! Wokal zbliżony jest do rocka, a nawet metalu. Jak się okazuje, brzmi on całkiem nieźle, a nawet zabawnie. Całe szczęście, że można obejrzeć ten występ razem z grającym obok na gitarze elektrycznej Portugalczykiem. Ptak robi furorę, a niektórzy uważają, że zdolna papuga mogłaby śmiało występować z całym zespołem. 

Czy była to improwizacja, czy raczej specjalnie napisany utwór dla czarującej papugi? To chyba nieistotne. Najważniejszy jest efekt końcowy i ten pazur w głosie!

ZOBACZCIE NAGRANIE PONIŻEJ:

Komentujący filmik też uważają, że wokalistka dała radę. A wy, co sądzicie?

Raport z Anteny 08.04