Szokujący WYPADEK. Ciężarówka ciągnęła pod przyczepą zakleszczone auto... z kierowcą w środku! [WIDEO]

2021-12-02 14:38
wypadek
Autor: Twitter.com

Ten wypadek wyglądał przerażająco, to chyba cud, że nikt nie odniósł obrażeń. Wszystko można zobaczyć na filmie, nagranym przez polskiego kierowcę. Zobaczcie sami.

Jak dotąd nie wiadomo, jak do tego doszło. Polski kierowca podróżujący amerykańską autostradą nr 294 (stan Illinois) zobaczył coś, czego prędko nie zapomni. Potężny tir jechał w tym samym, co on kierunku. Ciągnął zakleszczone pod naczepą... auto osobowe. To jednak nie wszystko! W samochodzie ktoś był! Na filmie zarejestrowanym przez Polaka i udostępnionym amerykańskim mediom można zobaczyć, jak człowiek uwięziony w osobówce macha do mijającego go auta.

Całość nagrania zobaczyć możecie poniżej.

Lokalne władze nie poinformowały, w jaki sposób doszło do tej sytuacji. Wiadomo natomiast, że w wypadku... nikt nie odniósł obrażeń!

Policja stanowa przekazała, że śledczy badają okoliczności zdarzenia.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Eliminacje Ninja Run w Łodzi
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze