SZOKUJĄCE DANE na temat szczepionek i COVID-19! Ujawnił je wiceminister zdrowia

2021-12-09 10:41
szczepienie szczepionka covid koronawirus pandemia
Autor: Łukasz Gągulski/SUPER EXPRESS CZWARTA dawka szczepionki przeciw COVID także w Polsce. Już wystartowało jej podawanie!

Te dane powinny rozwiać wszelkie wątpliwości na temat tego, czy powinniśmy się szczepić. Podczas swojego czwartkowego wystąpienia w Sejmie, wiceminister zdrowia Waldemar Kraska podał porażające statystyki dotyczące chorych, hospitalizowanych i zmarłych na COVID-19. Marszałek Sejmu musiał aż poprosić go o ich powtórzenie! Przeczytajcie, co powiedział wiceminister.

Podczas czwartkowego wystąpienia w Sejmie, Waldemar Kraska, wiceminister zdrowia, odpowiadał na pytania posłów dotyczące pandemii koronawirusa. W pewnym momencie podał dane, które sprawiły, że marszałek Włodzimierz Czarzasty musiał aż poprosić go o ich powtórzenie.

- Na 10 osób chorych na COVID-19, 9 to osoby niezaszczepione - powiedział wiceminister. - Na 100 hospitalizowanych, 95 nie przyjęło szczepionki. Natomiast na 100 zgonów, 94 to niezaszczepieni.

Te słowa przedstawiciela resortu zdrowia powinny rozwiać wszelkie wątpliwości na temat szczepień.

Wcześniej, wiceminister Kraska, był gościem jednego z porannych programów. Pytany był tam o plany wprowadzenia kolejnych obostrzeń wobec osób niezaszczepionych.

- Takie prace nie trwają - powiedział. - Myślę, że trzeba inaczej postępować, nie straszymy ale namawiamy do szczepień, bo to jedyna metoda, byśmy czwartą falę przetrwali.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Mikołajkowy tramwaj w Łodzi.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze