sylwester

i

Autor: pixabay.com

Sylwester 2020 - zakaz przemieszczania się. Od której do której?

2020-12-17 15:33

Sylwester 2020 - zakaz przemieszczania się stał się faktem. Poinformował o tym minister zdrowia, Adam Niedzielski. Od której do której nie będzie można wychodzić z domów? Sprawdźcie szczegóły!

Minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował, że wprowadza zakaz przemieszczania się w Sylwestra 2020. Od 28 grudnia do 17 stycznia nieczynne będą również hotele (również w celach służbowych), a także stoki narciarskie. Obostrzeń jest więcej. Zamknięte mają być również galerie handlowe. Ma to zapobiec trzeciej fali koronawirusa. Największe zaskoczenie to jednak zakaz przemieszczania się. Sylwester 2020 oznacza więc dla nas zamknięcie w domach. 

TRAGICZNY bilans zgonów w Polsce. Druga fala epidemii zabija Polaków

Sylwester 2020 - zakaz przemieszczania się: Od której do której? 

Minister zdrowia, Adam Niedzielski poinformował, że zakaz przemieszczania się będzie obowiązywał 31 grudnia od godziny 19 do 6 rano 1 stycznia. W tym czasie nie będzie można przebywać w miejscach publicznych. Cały czas czekamy na szczegółowe zapisy obostrzeń. Gdy tylko się pojawią oczywiście poinformujemy Was na naszej stronie internetowej.  

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE