ROSSMANN promocje na Dzień Kobiet 8.03.2021. Jakie produkty kupimy w niższej cenie?

i

Autor: Canva.com ROSSMANN promocje na Dzień Kobiet 8.03.2021. Jakie produkty kupimy w niższej cenie?

ROSSMANN promocje na Dzień Kobiet 8.03.2021. Jakie produkty kupimy w niższej cenie?

2021-03-08 6:47

ROSSMANN promocje na Dzień Kobiet 8.03.2021. Jakie produkty kupimy w niższej cenie? Dzień Kobiet to wyjątkowe święto, które chcemy obchodzić z naszymi bliskimi - babciami, matkami czy dziewczynami. Każda z nich zasługuje na wyjątkowy upominek. Jeśli kwiaty to dla was za mało, to koniecznie zajdźcie dziś do drogerii w poszukiwaniu produktów w najlepszych cenach!

ROSSMANN promocje na Dzień Kobiet 8.03.2021. Jakie produkty kupimy w niższej cenie? Poczuj się sobą i zadbaj o potrzeby już dziś! W Dzień Kobiet 2021 warto poszukać najlepszych produktów, w najniższych cenach. Rossmann zaprasza swoje klientki po perfumy w obniżonych cenach. Na półkach znajdziecie między innymi produkty: JAMES BOND 007 For Women, BEYONCE Heat czy MEXX Black Woman. Perfumy zamawiać można w również online z odbiorem osobistym.

Życzenia dla kobiet od Prezydenta Polski

ROSSMANN pomaga kobietom cały rok

Rossmann pomaga kobietom nie tylko w dzień kobiet. Klienci zbierają „pomocowe” punkty skanując kartę Klubu Rossmann podczas swoich, nawet najdrobniejszych, zakupów. Im częściej to zrobią, tym więcej punktów zgromadzą. Ten mały gest naprawdę pomaga! Uskładaną przez siebie liczbę punktów na bieżąco można sprawdzać w aplikacji Rossmann PL, klikając w zakładkę „Profil”.

W tym roku po raz pierwszy Rossmann przekaże w ramach akcji wsparcie finansowe - na konkretne projekty wybranych instytucji, oraz, tradycyjnie, pomoc w postaci wybranych przez same organizacje charytatywne produktów z asortymentu Rossmann np. środków czystości, podpasek czy pieluch. Każdej z zakwalifikowanych do „Pomagamy…” organizacji gwarantujemy pomoc w wysokości co najmniej 5 tys. zł (lub odpowiednik tej sumy w produktach).

Sonda
Czy obchodzisz Dzień Kobiet?