rosja ukraina

i

Autor: PAP/EPA

Rosjanie zajmują POZYCJE DO ATAKU! Kolumny czołgów na drogach [WIDEO]

2022-02-15 7:31

Amerykańskie media ostrzegają: Rosjanie zajmują pozycje do ataku! Potwierdzają to filmy, które zobaczyć można w mediach społecznościowych. Co dzieje się na granicach Ukrainy? Czy dojdzie do rosyjskiego ataku? O tym przeczytasz w naszym artykule.

Informację o niepokojących ruchach rosyjskich wojsk, amerykańska telewizja CBS przekazała w poniedziałek wieczorem (14 lutego).

Jak miał poinformować dziennikarzy stacji jeden z urzędników - Rosja rozlokowała część swoich wyrzutni rakiet i artylerii dalekiego zasięgu na pozycje szturmowe.

Przekazał również, że na zdjęciach satelitarnych zobaczyć można rosyjskie pojazdy wojskowe przesuwające się na wyjściowe pozycje do ataku.

Informacje przekazane przez anonimowego urzędnika, potwierdzają materiały, które znaleźć można w mediach społecznościowych. Widać na nich kolumny rosyjskich czołgów i dział samobieżnych, na ulicach przygranicznych miejscowości.

Według relacji świadków - Rosyjskie pojazdy mają wyjeżdżać ze ślepych ulic znajdujących się w pobliżu torów kolejowych, co oznaczać może, że na miejsca zgrupowania dowożone są koleją.

Według Amerykanów, Rosja na zaatakować Ukrainę do końca tygodnia.

- Nie jest jeszcze pewne, jaką formę przyjmie ten atak - powiedział urzędnik.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Protest rolników w Łódzkiem