Zostawili swoją córkę na bezludnej wyspie bo była zbuntowana. Uratowali ją rybacy

i

Autor: pixabay.com Zostawili swoją córkę na bezludnej wyspie bo była zbuntowana. Uratowali ją rybacy

Rodzice zostawili nastolatkę na bezludnej wyspie, bo była ,,zbyt zbuntowana". Pomoc nadeszła od...

2021-07-14 13:41

Rodzice 13-latki z Chin zostawili córkę na bezludnej wyspie. Miała przy sobie tylko wodę i krakersy. Jak później tłumaczyli, miała tam prowadzić "ćwiczenia umysłowe w ekstremalnych warunkach". Po dwóch dniach została uratowana przez rybaka.

Dosyć nietypową metodę wychowawczą postanowili zastosować rodzice w Chinach z Chengdu w południowo-zachodniej prowincji Syczuan, którzy zdecydowali się zostawić swoją 13-letnią córkę na bezludnej wyspie. Nastolatka miała prowadzić "ćwiczenie umysłowe w ekstremalnych warunkach". Wszystko dlatego, że była zbuntowaną nastolatką. 

Jak donosi "The Sun", po dwóch dniach pobytu na wyspie w Weihai we wschodniochińskiej prowincji Shandong dziewczyna poprosiła o pomoc lokalnego rybaka. Powiedziała, że nie "może już wytrzymać w trudnych warunkach". Miała przy sobie tylko wodę i krakersy. Nie mogła nawet rozpalić ogniska.

Poczciwy rybak wezwał policję, która natychmiast pojawiła się na bezludnej wyspie i zabrała nastolatkę. 

Rodzice 13-latki powiedzieli mediom, że ich córka ma problemy emocjonalne i we wrześniu ubiegłego roku porzuciła szkołę. Umieszczenie jej w tego typu miejscu miało być elementem terapii, która została zalecona przez psychologa. 

Raport z Anteny 14.07
Sonda
Upały w Polsce - czy masz już dość?