Robert Lewandowski czesze córkę przy pomocy... odkurzacza! To nagranie to hit! [WIDEO]

2022-01-16 16:36
Robert Lewandowski czesze córkę przy pomocy... odkurzacza! To nagranie to hit!
Autor: EPA/FRIEDEMANN VOGEL CONDITIONS Robert Lewandowski czesze córkę przy pomocy... odkurzacza! To nagranie to hit!

Jak poradzić sobie z niesfornymi kosmykami włosów u małej dziewczynki? Wystarczy wykorzystać... odkurzacz! Właśnie za jego pomocą Robert Lewandowski uczesał swoją pociechę - Klarę. Wideo, które pojawiło się w mediach to hit! Zobaczcie!

Robert Lewandowski spędza sam czas z córkami w Monachium. Jego żona - Anna obecnie przebywa w Warszawie. Piłkarz już wiele razy pokazywał, że uwielbia spędzać czas z pociechami i świetnie sprawdza się w roli ojca. Okazało się, że radzi sobie również z robieniem fryzur dziewczynkom. W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać jak Robert Lewandowski czesze córkę Klarę. Wykorzystał do tego odkurzacz! Film na swoim profilu na TikToku zamieściła Anna Lewandowska. - Kiedy mamy nie ma w domu... - podsumowała trenerka personalna.

Serce dla Pawła Adamowicza

Dodajmy, że w sieci można natknąć się na wiele filmików, na których tatusiowie robią kucyki przy pomocy rury do odkurzacza. Jak widać, ten sposób postanowił też wykorzystać napastnik Bayernu Monachium. Wideo szybko zdobyło sporą popularność, a pod nim posypały się komentarze.

"Sprytny tatuś", "Fryzjer, piłkarz, Lewy normalnie człowiek orkiestra", "Ojciec zawsze znajdzie rozwiązanie" - piszą m.in. internauci.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze